Головна » 2014 » Червень » 21

На Мундіалі свій матч зіграли збірні Швейцарії і Франції. Перемогу з рахунком 5:2 здобули французи.

Reuters Рахунок був відкритий на 17 хвилині, коли Жиру головою точно пробив по воротах. Через хвилину Бензема знайшов у штрафному Матиуди, який ударом в ближній кут подвоїв рахунок. Оборона Швейцарії проводила далеко не найкращий свій матч і незабаром Бензема заробив пенальті, але не зміг його реалізувати. Але в першому таймі у ворота швейцарців влетів ще один м'яч - Жиру прострілив у штрафну і Вальбуена точно пробив. У другій половині гри Бензема вдався класний удар в падінні після навісу з центра поля. І практично відразу ж Сіссоко після пасу Бензема більярдним ударом у лівий нижній кут воріт зробив рахунок 5:0. І тільки після цього Швейцарія прокинулась - спочатку Джамали ударом зі штра ... Читати далі »

Категорія: Чемпіонат Світу | Переглядів: 669 | Додав: Admin | Дата: 21.06.2014 | Коментарі (0)

Костариканська команда достроково забезпечила собі вихід у плей-офф Чемпіонату світу.Італія - Коста-Ріка, Фанати ЧС_3 Північноамериканська команда зуміла здобути перемогу, забивши під кінець першого тайму. Діас подав зліва, і Руїс ударом голови відправив м'яч від хрестовини за лінію воріт. Другий тайм італійці спробували повернутися у боротьбу, але забити так і не змогли. Додамо, що ця перемога забезпечила Коста-Риці місце в 1/8 фіналу і вибила збірну Англії з турніру.

Італія-Коста-Рика, 0:1

Гол: Руїс, 44

Збірна Японії у більшості не змогла дотиснути національну команду Греції у другому турі групового етапу чемпіонату світу.

Японія vs Греція

Команди спокійно розпочали поєдинок на “Дунас Арені”, не поспішаючи йти вперед великими силами, щоб забити швидкий гол. Більш активними були японці, які намагалися нав'язати супернику свою гру. Але елліни організовано захищалися й не дозволяли “синім самураям” підходити близько до власних воріт.

Ключовим моментом у матчі стала ... Читати далі »