Головна » 2014 » Червень » 17

У другому матчі квартету F на "Арена да Байшада" збірні Ірану та Нігерії розписали сумну нічию.

Поки що найслабший матч Мундіалю. Іран - Нігерія - 0:0

Після поразки Боснії від Аргентини, "суперорли" мали чудову нагоду створити собі гандикап над балканцями у боротьбі за другу сходинку у групі, однак скористатися таким шансом не змогли. Матч виявився скупим на гольові моменти, а більшість ігрового часу команди провели у боротьбі в центрі поля.

Підопічні Кеші більше контролювали м'яч, однак ... Читати далі »

Категорія: Чемпіонат Світу | Переглядів: 545 | Додав: Admin | Дата: 17.06.2014 | Коментарі (0)

Гранди європейського футболу зіграли перший поєдинок у квартеті G.

Перший хет-трик на ЧС - розгромна перемога "бундестім". Німеччина - Португалія - 4:0. ФОТО

Збірна Німеччини зуміла забити 4 голи національній команді Португалії, яка не зуміла нічого протиставити більш потужному та зіграному супернику.

Команди активно розпочали поєдинок, намагаючись забити швидкий гол. Глядачі стали свідками швидкого та небезпечного футболу, який дозволив на 12 хвилині поба ... Читати далі »

Збірна Аргентини стартувала на Мундіалі із непростої звитяги над Боснією і Герцеговиною.

Аргентина при слабой игре переиграла Боснию и Герцеговину

"Альбіселестес" зуміли відкрити рахунок вже на 2-й хвилині гри. Мессі виконав навісну передачу зі штрафного, а Колашинаць з декількох метрів відправив м'яч у сітку власних воріт. Здавалось, що після швидкого голу боснійці "попливуть", однак не так сталося, як гадалося.

Команда Сушіча взяла м'яч під свій контроль і могла відігратися на 13-й хвилині. Хайровіч вийшов на побачення з Ромеро після передачі від Місімовіча, але через поганий прийом шкіряного дуель аргентинському голкіперу програв. Підопічні ж Сабельї до перерви були не схожі самі на себе. У діях Мессі та Ко простежувалося багато браку т ... Читати далі »