Сучасне букмекерство зародилося в XIX в., а його основоположником вважається французький крамар Пьер Олер. У 1872 р. він відкрив перший пункт по прийому ставок на результати скачок. З тих пір основні принципи і правила букмекерської діяльності практично не змінилися. У Великобританії букмекерство з'явилося в XIX столітті. Зараз ця країна утримує перше місце в світі по числу букмекерських контор і гравців на тоталізаторі.
         Широкий розмах букмекерство отримало в Сполучених Штатах. Заборонене офіційно в більшості штатів (за винятком Невади із столицею гралього бізнесу Лас-Вегасом), букмекерство і тоталізатори стали в США предметом інтересу кримінальних кланів, які організовували підпільні пункти прийому ставок. Разом з проституцією і підпільними питущими закладами, тоталізатори стали джерелом становлення капіталу американської мафії. У сферу укладення парі на гроші потрапили вже не тільки кінні змагання, але і їх «малий різновид» — собачі перегони. Американці, як завжди, внесли свій внесок, і винайшли навіть «перегони тарганів», в яких ви могли зробити ставку на улюбленого таргана. З появою колективних спортивних ігор, букмекери почали приймати ставки на інші змагання, наприклад на результати футбольних матчів. У Англії і деяких інших країнах відкрити букмекерську контору і приймати ставки може будь-який охочий, в інших країнах це право належить державі, подекуди воно трансформувалось в лотереї (всілякі Спорт-тото).
         Враховуючи величезну пристрасть людей до гри, букмекери витягують з свого бізнесу великі прибутки. Так, італійський футбол фактично існує на засоби, виручені від спортивних лотерей (які знаходяться у власності держави), причому, як відомо, італійський чемпіонат — один з «найбагатших» в світі. Потяг людей до гри часто призводить до залежності і навіть до лудоманії.

Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт