На цьому сайті розміщена інформація про те як можна заробити на спортивних ставках у букмекирських конторах, а також інша корисна інформація.
       Що таке букмекирська контора?
      Принцип дії будь букмекерської контори, в основі своїй, полягає в тому, що ви, як гравець, укладаєте з конторою якесь парі. Парі полягає в тому, що контора пропонує вам вибір, чи виграє один суперник або інший. Практично, за таким же принципом діють кращі онлайн казино .
      Букмекерство будується, перш за все, на спортивних змаганнях. На першому місці по кількості ставок знаходиться футбол, потім хокей, баскетбол, теніс, гонки та інші. Найчастіше ставки роблять на ігри місцевих команд. Деякі букмекери вже давно експериментують з політичними і іншими екзотичними ставками: перемога в «Євробаченні», президентські вибори тощо Але ставки на такі події поки непопулярні. А ось західні букмекери приймають ставки на повторне пришестя Христа і навіть на захоплення Землі марсіанами. Коефіцієнти 1:1 000000000. Основа букмекерської майстерності математика і ще раз математика. Крупна букмекерська контора щодня пропонує своїм клієнтам не менше 300 подій. Варіанти ставок ще численніші: можна ставити на переможця, на завершальний рахунок, на кількість голів тощо Відповідно до уявлень букмекерів про те, яка команда в даному змаганні є фаворитом, призначається фора. Наприклад + 1,5. Це означає, що фаворит повинен перемогти з перевагою в 1,5 очка. Проте головний інтерес для гравця складає коефіцієнт, на який множиться його виграш. Коефіцієнт виставляють контори. Він коливається від 1,5 до 50 по ставці на одну подію. У правильному визначенні коефіцієнта полягає сенс діяльності букмекерської контори. Розклад змагань зі ставками, форою і коефіцієнтам на один день називається «лінією». Фахівці, що складають лінії, головні здобувачі букмекерських контор.Аналітики отримують до 10% від прибутку контори.
      Природно, вам необхідно пройти реєстрацію, будь-то реальний букмекер або ж, онлайн послуга. У мережі Інтернет зараз присутні букмекерські контори онлайн , яких стає все більше. Після того, як ви зареєструвалися, вам відкривають особистий ігровий рахунок, яким ви можете користуватися (це за умови серйозних і надійних букмекерських контор, а не, скажімо, ставок на кінські перегони). Далі питання полягає в тому, що на особистий рахунок ви можете покласти певну суму грошей. Це чимось подібно депозитному рахунку, на який ви складаєте гроші в банку. Необов'язково витрачати всю суму. Ви можете визначитися з частиною депозиту та видати його в якості ставки.
Будь букмекерська контора має на увазі деякі ставки по відношенню суперників один до одного. Це є букмекерські коефіцієнти. Наприклад, якщо взяти коефіцієнт виграшу дорівнює двом, поклавши одну тисячу доларів на перемогу, ви виграєте дві. Якщо ж ваша ставка програє, природно, ви не отримаєте нічого.
    Ставити в одній конторі або декількох?
        По-перше, треба знайти хоча б одну контору, в якій Вам буде комфортно (як настроєний інструмент для музиканта). Звичайно, часто коефіцієнти різняться і часом пристойно, але на їх порівняння треба те ж багато часу. Загалом, я думаю якщо Ви реально краще натовпу, то вистачить і однієї гарної контори.
Найкражчою конторою серед країн СНД є букмекирська контора LeonBets, клацнувши по банеру на сайті ви можете перейти на неї.

Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт