Букмекерська контора Vbet

Розпочала свою діяльність на ігровому ринку в грудні 2003 року і має ліцензію Вірменії від 2008 року.
Vivarobet вважається одним з найбільших букмекерів на території своєї країни і має більш 120 кас для оффлайновой діяльності . Ще дві ліцензії у Віваробет маються від Грузії і Мальти.

Сайт контори


Офіційний ресурс БК розташувався за адресою www.vbet.com , це оновлена ​​версія сайту www.vivarobet.com , який також доступний .
Ставки vbet com можна робити на чотирьох мовах , серед яких є англійська та російська. Коефіцієнти www.vbet.in можна представляти в звичайному , дробовому та американському форматі .

Дизайн сайту vivarobet com виконаний стильно і потужно , але не дуже хороший в плані оперативності та швидкості прогрузкі інформації, особливо сильно це відчують клієнти з не надто швидким каналом. Але в цілому інтерфейс і навігація по сайту виконані цілком прийнятно , враховуючи, що маються ще WAP і мобільний версії сайту.

На сторінці з лінією vivarobet am відразу розташовуються головні змагання на даний момент , що додаються матчі і коефіцієнти до них. Тут же можна знайти гарячі ставки , по ліву сторону розташовуються лінія і топ 10 видів спорту , на правій панелі - список поточних live - ставок . Є на www vivarobet власна аналітика , забезпечує хороший сервіс статистики , розділ результатів і зручний для користувачів лайв- календар. Відомий vivarobet ge і за величезну кількість трансляцій спортивних змагань - більше 20 тисяч на рік.

Лінія контори

Букмекерська контора vivarobet kom пропонує величезну лінію - понад 25 тисяч ставок щодня на 30 видів спорту , в число яких входять всі найпопулярніші : футбол , теніс , баскетбол , бейсбол , бокс , формула 1 .
Є також і неспортивні події , лотереї , розваги і політика .

Коефіцієнти www vivarobet am цілком можуть конкурувати з вітчизняними та західними букмекерами . Обмеження за ставками БК мають наступні більш ніж дивні значення: мінімальний розмір для ордінара становить $ 0,1 ( для пункту прийому ставок $ 3 ) , максимум ставки - $ 1330 , максимальний виграш за ставкою може становити не більше $ 13 300 , максимальний коефіцієнт виграшу -1000 .

Також букмекерська контора Vbet пропонує бонус на експрес , що становить 3 % від чистого виграшу , і бонус з поверненням експрес- ставок не менше , ніж з 6 подіями .

Депозити та підтримка клієнтів

Рахунок у букмекера Віваробет можна відкрити в 9 різних валютах , серед яких природно є євро , долари і російські рублі .
Поповнити особистий рахунок можна за допомогою кас Vivarobet , банківських карт і перекладів , популярних систем WebMoney , MoneyBookers , Монета.ру .

Обмежень на мінімальний депозит немає , отримати виграш можна тільки за допомогою тієї системи , яка використовувалася для депозиту. У разі виникнення питань можна звернутися безпосередньо за адресою Vbet - Єреван , вул. Гетарі 4 / 17 або за телефоном ( +37410 ) 56 - 01 - 49 , або електронною поштою Vivarobet info@vivarobet.com .