Букмекерська контора Леон

         БК Леон існує на ринку з 2007 року, шість років стабільної роботи - вагомий термін для Інтернету.
     Проект контори Леон створювався з нуля досвідченою командою російських програмістів, тут немає якихось супер-наворотів, а на перше місце покладена простота, надійність та ефективність сайту, оперативність і чесність у відносинах з клієнтами.
        Щодо конкурентів сайт Leonbets.ru виділяється зручністю та простотою для користувача.
      На відміну від справжнього лева, цей контора Леон не спить цілими днями, проект постійно розвивається, обростає новими функціями і напрямами - в 2009 році запущена покер-кімната, в 2011 - торгівельний центр форекс.
     Крім російського ринку, з якого все почалося і все тримається, Leonbets.com просувається і в країнах Європи - сайт контори також доступний на англійській, німецькій, французькій і польській мовах. Робота БК Леон абсолютно легальна і ведеться за ліцензією Kahnawake Gaming Commission (Канада), виданої в жовтні 2008 року, з якою працюють багато провідні букмекерські контори, казино, покер-руми. Орган цей досить строгий і впливовий, відомий випадок, коли один нечесний покеррум був оштрафований на $ 1,5 млн. і був зобов'язаний повернути $ 22 млн. гравцям. Фото ліцензії представлено на сайті Леонбетс.
Коефіцієнти і ліміти в БК Леон:
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
 

      Лінія Leonbets не містить безліч видів спорту, але ті, які є, представлені дуже широко. Ви знайдете всі основні події футболу, тенісу, хокею, баскетболу, часто з кращими коефіцієнтами, особливо це проявляється, коли вони великі, наприклад у всіх менше 5.0, а тут може бути 5.4. Справа не в тому, що букмекерська контора Леон має перекіс лінії в сторону аутсайдера, просто навіть при рівних коефіцієнтах на фаворита, лінія БК Леон має, як правило, перевага по аутсайдеру за рахунок того, що не підвищує маржу на високі коефіцієнти. Це можна помітити, навіть якщо порівняти лінію, як з російськими, так і з деякими західними конторами.
     Розпис подій в Leonbets може задовольнити практично будь-якого гравця. Як правило, на матчі пропонується близько 20-ти парі. У тому числі і азіатські гандикапи, які нечасто можна зустріти в інших букмекерських конторах, але які вже встигли завоювати популярність серед гравців.
     Ставити можна на одиночні ставки, експреси, системи. Також в БК Леон є таке нововведення для російських контор, як система з Банкер - тобто матчами, в результаті яких ви впевнені найбільше і збираєтеся включити їх у всі підсистеми обраної системи.
     Сума мінімальної ставки всього 20 рублів або 5 гривень, а по максимуму букмекерська контора Леон пропонує можливість ставок до 10 000 $, що ставить контору в один ряд з провідними світовими букмекерами. Тут кожна людина, навіть без реєстрації, поруч з коефіцієнтами може відкрито бачити ліміти ставок ще до їх оформлення, тобто в Leonbets не може йти мова про зарізу лімітів для успішних гравців. Для серйозних гравців з депозитом від 10 000 $ існують спеціальні умови, напишіть на kontory.ru @ mail.ru і ми з радістю допоможемо їх отримати.
   Букмекерська Леон пропонує також своїм гравцям тоталізатор «Леон-Тото», який включає в себе 14 матчів, обраних, як правило, з провідних європейських ліг. Таким чином, вам не доведеться гадати, як зіграють команди з маловідомих вам чемпіонатів Південної Америки. Призовий фонд тоталізатора БК Ліон в середньому становить близько 30 000 рублів, а Джек-пот - 1000000 рублів, для гравців, що вгадали результати всіх 14-ти матчів.
LIVE-ставки в Leonbets
      Як і в будь-якій сучасній конторі LIVE-ставки на Leonbets пропонуються в асортименті протягом усього дня. Адже куди цікавіше дивитися гру, ставити і бачити результат дуже скоро. Оновлення live-коефіцієнтів відбувається після натискання кнопки, але сайт функціонує дуже швидко.
     Для власників сучасних мобільних телефонів з тач-скрін, букмекерська Леон підтримує спеціальну мобільну версію, оптимізовану під iPhone і Оперу-міні.    Вона дозволяє легко здійснювати ставки та переглядати їх архів. Досить просто скуштувати і Ви станете шанувальником мобільного беттінга.

Платежі та виплати в БК Леон
    
    Рахунок можна відкрити в будь-якій зручній валюті - рублях, доларах, українських гривнях, латах, євро, англійських фунтах і т.д. Сума мінімального депозиту в БК Леон не обмежена.
      Вибір засобу оплати в Leonbets самий широкий - можна використовувати картки, WebMoney, Moneta.ru, Click2pay, Moneybookers, банківський переказ.
      При відкритті рахунку в рублях будуть також доступні система Yandex.Деньги, термінали Ківі, поповнення через магазини «Евросеть», а використовуючи сервіс ROBOKASSA в БК Леон можна завести навіть голоси з соціальної мережі «В Контакте». У більшості варіантів оплата комісії проводиться за рахунок Leonbets.
      В Leonbets найшвидші виплати: обробка запиту займає кілька десятків хвилин у денний час, або кілька годин, якщо запит зроблено вночі. Така швидкість забезпечує Leonbets позитивні відгуки клієнтів. Звертаємо увагу, що мінімальна сума виплати при банківському переказі складає 200 $ або 5000 рублів, а за будь-яких інших способах всього лише 5 $ або 100 рублів.

Бонуси та акції Leonbets
    
      БК Леон одна з небагатьох пристойних контор, які розуміють, що без бонуса залучити українських і російських клієнтів дуже складно, тому пропонує на 1-й депозит 100% бонус до 100 доларів, вказавши при реєстрації бонус-код ua2013.
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт

Суть бонусу БК Леон
1. Переходячи із цього сайту по банеру чи при ведені бонус-кода на сайті бк ви получете бонус.
2. Під бонусом розуміється сума яку ви поповнили в гривнях(також рублях, доларах, євро), наприклад: при поповнені на 100грн ви получаєте бонус 100грн.

3.Для переведення в готівку бонусу необхідно набрати 25 очок «леон» за кожен 1 $ бонусу. «Леони» нараховуються незалежно від того виграла ваша ставка чи програла.

4.Після відіграшу бонусу, набираються «Леон» можна обмінювати на призи (Фотоапарат, Відео-камера, Ноутбук, РК-панель 32 "або iPhone), які доставляються практично в будь-яку точку Росії або можуть бути компенсовані грошима в інших країнах.

    
Підтримка БК Леон
    
      Підтримка це те, чим страждають багато хороші контори, до БК Леон це не відноситься, вони відповідають швидко і адекватно, це їх козир в боротьбі за клієнтів. Російська служба підтримки доступна кругосуточно через форму на сайті, або по e-mail (info@leonbets.ru).

Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт