Прогнози на спорт. Вся правда

Кожен гравець в букмекерській конторі рано чи пізно приходить до висновку, що, чим більшою кількістю інформації він володіє, тим більш точними (а значить і виграшними) будуть його спортивні прогнози. На жаль, багато новачків часто попадаються на виверти аферистів ("Каппер"), які позиціонують себе як «професійних прогнозистів» і пропонують отримати (за певні гроші) цю саму інформацію саме у них.

Такі горе-Каппер і специ прогнозування, «організатори» договірних матчів і інші Нострадамуси місцевого розливу, обіцяють 50 -100% прибутку, і добре б на рік, яке там - на місяць! А потім благополучно зникають, згортають лавочки, щоб знову відкритися на новому домені і продовжити підгортати роззяв. Тому, коли одна з подібних «організацій», отримавши ваші гроші за підписку, раптом пропадає, а за адресою колишнього ресурсу, який пропонував платні прогнози на спорт, з'являється приблизно така картина - «сайт такий-то не існує»:
Основна маса цих прогнозистів спочатку не припускає постійної роботи під одним ім'ям, не піклується про те, щоб витратитися на більш-менш пристойний сайт. Вони просто створюють «одноденки» на безкоштовних хостингах, але за свої прогнози на спорт вимагають вельми реальні гроші.
Вони виступають під вигаданими іменами, а в платіжній системі Вебмані, яка має можливість засвідчити особистість, у них завжди атестат початкового рівня або інший, але з закритими даними.

Трохи простих розрахунків, щоб зрозуміти масштаб афери

Cреднестатістіческая розсилка прогнозів на спорт від «професіоналів» коштує близько 50 доларів на місяць, десь більше, десь менше. На головній сторінці будь-якого капперского сайту обов'язково висить оголошення подібного плану:
Тепер про цифри, щоб мати поняття про масштаби цих «розводів». Якщо ви введете в Яндексі словосполучення «прогнози на спорт», то отримаєте до огляду більше 60 мільйонів сторінок. Кількість сайтів, на яких пропонують купити точні прогнози на спорт, обчислюється сотнями, як не тисячами і з кожним днем ​​їх стає більше.

В середньому місяць розсилки коштує 70 доларів. Логічно припустити, що люди, на яких ця ціна розрахована, збираються вкласти на ставки ще хоча б доларів 200-300, щоб отримати обіцяні 50-100% прибутку на місяць. Якби прогнозисти справді працювали в плюс, то кожен з передплатників Каппер заробляв шалені гроші, а щомісячні втрати букмекерських контор становили б сотні тисяч доларів. Насправді заробляють аж ніяк не гравці, а тільки самі «Нострадамуси» і заробляють непогано: сто передплатників на місяць - близько 7000 доларів. При цьому те, що вони продають гарантує стабільний прибуток тільки їм, тому вони для заманювання роззяв вони практикують пробні прогнози безкоштовно і повторні у разі невдач:
Вам обіцяють прибуток, але тут же роблять обмовку «якщо ми не зможемо ...». Насправді це вимушений захід від «Каппер», адже жодних гарантій прибутку вони дати вам не можуть, так як вся їхня інформація не є ні надточної, ні ексклюзивною. Якщо б у них була така інформація і їх прогнози дійсно були так прибуткові, то, повірте, вони б ставили за ним самі.

Вам пропонують заплатити не найменші гроші за прогнози. І тут же пишуть - «ну, раптом у нас не вийти, тоді ми вам прогнози на спорт безкоштовно будемо давати». Хоча по-хорошому, вони повинні повернути вам гроші. Але замість цього, звичайно, роблять все можливе, щоб розповісти які вони «чесні». Навіщо? Все просто - щоб ви один місяць покористувалися цими безкоштовними прогнозами на спорт (сумнівного, до речі, якості), а далі - знову заплатили жадані 50 доларів в чужу кишеню.

Сенс у тому, що на наступний місяць Каппер цілком може дійсно зіграти в плюс, створивши ілюзію «успішної гри». Насправді це чистої води шахрайство. Кожен гравець (і без розсилки) може своїм розумом грати «в плюс» зі змінним (і навіть постійним) успіхом. Розсильників розраховують на те, що ви «поведе» на пропозицію безкоштовних послуг, варіант абсолютно безпрограшний. Всі ці види обману: прогнози, розсилки, доги, залізяки і т.д. спрямовані лише на те, щоб заробити. Які гроші отримаєте у підсумку ви нікого не цікавить. Головне, щоб ви оплатили «точні прогнози». Хоча, якщо думати своєю головою і знати головні поради новачкові в ставках на спорт, можна спокійно і раціонально розпорядитися своїми грошима і знаннями. Замість того щоб дарувати 50 доларів невідомо кому, краще зробити 5-10 ставок по своїй власній стратегії, виграти або отримати цінний досвід.
Продаж «договорняків» - ілюзія прогнозів

Отже, з головним мотивом розібралися. Можна прийняти за аксіому, що (поки інфляція не поглинула світову економіку і букмекерські контори працюють, всі ці прогнози на спорт від професіоналів, що обіцяють надприбутки - чистої води мильна бульбашка. Бо, якщо б це було правдою, то все «професіонали» вже давно були б олігархами і не потребували ваших грошах за розсилку.

Олігархи-то вони не олігархи, але от приблизно уявити, скільки вони заробляють можна: рівно стільки, скільки їм готові заплатити довірливі гравці, які повелися на обіцянки про «золотих горах» та гарантування прибутку в букмекерських конторах. Правда у випадку з БК все чесно і можна пояснити на пальцях: ви їм гроші, а вони вам можливість заробити, зробивши ставки на спорт - прогнози безкоштовно в даному випадку (адже їх робите ви самі і думаєте своєю головою).

У випадку, якщо ви збираєтеся купити інформацію про постає договірному матчі («договірняк») ні про яку чесність мова не йде: ви їм гроші, а вони вам теоретичну можливість заробити, зробивши ставки на футбол / теніс / перегони тарганів (потрібне підкреслити). Причому саме що теоретичну, адже вам пропонують купити інформацію, яку хтось назвав «верняковой», але перевірити чи так це не представляється можливим.

Вчитайтеся: вам говорять, що ви зможете обіграти БК, якщо будете користуватися цими відомостями. Причому продаються вони не в комплексі, а окремо на кожен матч, який оголошений договірним. Ціна за один подібний прогноз може досягати до 1000 рублів, а гарантій, природно, нуль. Та й звідки їм узятися?

Вам пропонують за «низькою ціною» купити відомості про те, коли, де і як відбудеться договірняк, посилаючись на якісь контакти з людьми, що мають до спорту найбезпосередніше відношення (тобто або на спортивних функціонерів, або на інсайдерів).

Тепер, стоп. Потрібно подумати. Так, інсайдери та організатори договірних матчів насправді існують, живуть і процвітають. Тільки от вони ніколи не віддадуть таку цінну інформацію у вільний доступ для продажу за мізерні гроші, та ще й прикриваючись ширмою «добровільних пожертвувань». Їм навпаки потрібна конфіденційність, щоб тихо-мирно поставити великі гроші VIP ставкою в якій-небудь букмекерській конторі.

Публічність потрібна тільки тим, хто торгує повітрям; та ніяких «догів» на просторах інтернету ви не купите. У кращому випадку, це буде самий звичайний прогноз, який кожен з вас, провівши аналіз лінії, може зробити сам.

Висновки, які може зробити кожен

Трохи проаналізувавши ситуацію, масштаби обману і методи, які використовують шахраї, щоб заманити вас у свою мережу, висновки напрошуються самі собою:

1. якщо людина пропонує вам купити спортивні прогнози, але при цьому не дбає ні про якісне сайті, ні про відсутність анонімності, значить йому як мінімум є що приховувати. А значить всі його запевнення - це не більше ніж маркетинговий хід, щоб привласнити собі ваші гроші.

2. якби інформація, яку вам пропонують купувати, справді була ексклюзивною і з її допомогою можна було стабільно вигравати в БК, то хто б їй ділився, нехай і за гроші? Це ж стосується і продажу «договорняків». Жоден інсайдер подібні відомості у вільний доступ не віддасть.

3. заробити на ставках на спорт можна без використання яких-небудь розсилок та платних прогнозів. Тобто кожен гравець з допомогою своїх знань може показати результати, у багато разів кращі ніж результати будь-якого Каппер.

4. більшість розсильників не тільки не забезпечать вам 50% обіцяної прибутку, але і в будь-який момент можуть безслідно зникнути, залишивши вас ні з чим. Тому варто зайвий раз замислитися про раціональне використання своїх грошей і особистого часу, щоб не бути обдуреним.

Пам'ятайте, що найточніші прогнози на спорт - це тільки ваші прогнози. І не тому, що вони безкоштовні, а тому, що вони - особисто Ваші! Будьте щасливі і вірте в успіх!