банк сума, яку гравець може виділити на ставки

букмекер опонент гравця - виставляє лінії, приймає ставки та виплачує виграші.

букмекерська контора заклад, де букмекер здійснює свою діяльність

"Понеділок SLM" матч, результат якого не викликає сумнівів, як правило, з дуже низьким коефіцієнтом, "безпрограшна ставка". Що не заважає, однак, "понеділок SLM" періодично "обламуватися" (тобто закінчуватися зовсім не з тим результатом, який всі чекають), "обламуючи" тим самим велику кількість екпресссов.

"Вилка" набір таких подій, що покривають весь простір можливих результатів матчу, для коефіцієнтів яких можна підібрати такі суми ставок, що при будь-якому результаті матчу чистий виграш буде позитивним.

повернення виплата букмекером назад гравцеві суми його ставки, наприклад, коли подія була скасована, або в разі нічиєї з урахуванням фори

наздоганяння найпопулярніша стратегія, коли ставки робляться на одне і те ж подію до тих пір, поки воно не виграє, з відповідним збільшенням суми ставки у разі програшів

гравець той, хто грає проти букмекера, тобто робить ставки на гроші з виставленим букмкером лініях

коефіцієнт величина, що виставляється букмекером на кожну подію в лінії, і службовка для розрахунку виграшу гравця (шляхом множення на неї суми ставки). Види коефіцієнтів: американський ("American", зі знаком "-" означає, яку суму потрібно поставити, щоб отримати чистий виграш $ 100, зі знаком "+" - чистий виграш на ставку в $ 100, наприклад: -125 - при ставці $ 125 загальний виграш складе $ 225, $ 100 чистими; +125 - при ставці $ 100 загальний виграш також складе $ 225, а чистими $ 125), британський (дробовий) ("British" ("Fractional"), простий дріб, означає частку чистого виграшу, одержуваного від суми ставки, наприклад: 1/2, варіант - 1 to 2 - при ставці $ 100 чистий виграш складе $ 50, загальний - $ 150), європейський (десятковий) ("European" ("Decimal"), десяткова дріб, означає загальний виграш, що отримується від суми ставки , наприклад: 1.50 - при ставці $ 100 загальний виграш складе $ 150, чистий - $ 50).

лінія перелік подій і їх результатів з коефіцієнтами виграшу, пропонованих букмекером для ставок

"Будь-який інший" варіант ставки на перемогу учасника, варіант рахунку і т.п., не зазначеного в списку. Наприклад, кращий бомбардир дня: Айверсон, Джордан, Данкан, будь-який інший.

"Розпис" додаткові варіанти ставок на матч, наприклад, кількість голів, кутових, попереджень кожній з команд або окремих гравців або тотал на це, "тайм-матч", результативність таймів, точний рахунок матчу, буде чи ні пенальті чи видалення, і т . д.

ставка грошова сума, яку гравець вкладає в гру і втрачає при програші, а також сукупність виборів результатів подій, які гравець об'єднав, поставивши на них певну суму

фаворит команда, шанси якої на перемогу на загальну думку або на думку букмекера вище.

фора перевага або відставання учасника змагання, виражене в голах / очках / сетах / секундах і т.д., яке надається букмекерською конторою учасникові по ставках на нього. Див також Види ставок

1 ставка або коефіцієнт на перемогу команди господарів (зазначеної в парі першою)

2 ставка або коефіцієнт на перемогу команди гостей (зазначеної в парі другий)

X або Н ставка або коефіцієнт на нічию

1X ставка або коефіцієнт на результат "перемога першої команди або нічия", тобто непроїгриш першої команди (господарів поля)

X2 ставка або коефіцієнт на результат "перемога другої команди або нічия", тобто непроїгриш другої команди (гостей)

12 ставка або коефіцієнт на результат "перемога першої або другої команди", тобто НЕ нічия.