Головна » 2014 » Червень » 21 » Японія - Греція - 0:0
00:24
Японія - Греція - 0:0

Збірна Японії у більшості не змогла дотиснути національну команду Греції у другому турі групового етапу чемпіонату світу.

Японія vs Греція

Команди спокійно розпочали поєдинок на “Дунас Арені”, не поспішаючи йти вперед великими силами, щоб забити швидкий гол. Більш активними були японці, які намагалися нав'язати супернику свою гру. Але елліни організовано захищалися й не дозволяли “синім самураям” підходити близько до власних воріт.

Ключовим моментом у матчі стала 38 хвилина, коли суддя вилучив із поля Кацураніса. Підопічні Альберто Дзаккероні відразу ж захопили ініціативу та почали більш активно атакувати. Чисельна перевага позначилася на грі, але рахунок у протистоянні залишався незмінним.

У другій половині другого тайму японці створили кілька небезпечних моментів, але у завершальній стадії завжди бракувало, то майстерності, то фарту, то ще чогось. Щодо греків, то вони зосередилися на захисті й лише інколи влаштовували контратаки. Відтак все завершилося сухими 0:0, хоч збірна Японії більше заслужила на перемогу, ніж на цю нічию. У підсумку команди набрали по одному очку й тепер готуватимуться до останнього туру, в якому все й вирішиться.

Склади команд:

Японія: 1. Кавашіма, 2. Учіда, 5. Нагатомо, 15. Кінно, 22. Йосіда, 16. Ямагучі, 17. Хасебе, 4. Хонда, 9. Оказакі, 13. Окубо, 18. Осако
Запасні: 12. Нішікава, 23. Гонда, 3. Сакаї Р., 6. Морішіге, 19. Іноха, 21. Сакаї Х., 8. Кійотаке, 10. Кагава, 14. Аояма, 7. Ендо, 11. Какітані, 20. Саїто

Греція: 1. Карнезіс, 2. Маніатіс, 4. Манолас, 15. Торосідіс, 19. Папастатопулос, 20. Олебас, 18. Фетфатцідіс, 21. Кацураніс, 7. Самарас, 8. Коне П., 9. Мітроглу
Запасні: 12. Глікос, 13. Капіно, 3. Цавелас, 5. Морас, 11. Вінтра, 6. Ціоліс, 10. Карагуніс, 22. Самаріс, 23. Тахцідіс, 14. Салпігідіс, 16. Христодулопулос, 17. Гекас

Категорія: Чемпіонат Світу | Переглядів: 576 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0