Головна » 2014 » Червень » 21 » Швейцарія - Франція - 2:5
00:55
Швейцарія - Франція - 2:5

На Мундіалі свій матч зіграли збірні Швейцарії і Франції. Перемогу з рахунком 5:2 здобули французи.

Reuters Рахунок був відкритий на 17 хвилині, коли Жиру головою точно пробив по воротах. Через хвилину Бензема знайшов у штрафному Матиуди, який ударом в ближній кут подвоїв рахунок. Оборона Швейцарії проводила далеко не найкращий свій матч і незабаром Бензема заробив пенальті, але не зміг його реалізувати. Але в першому таймі у ворота швейцарців влетів ще один м'яч - Жиру прострілив у штрафну і Вальбуена точно пробив. У другій половині гри Бензема вдався класний удар в падінні після навісу з центра поля. І практично відразу ж Сіссоко після пасу Бензема більярдним ударом у лівий нижній кут воріт зробив рахунок 5:0. І тільки після цього Швейцарія прокинулась - спочатку Джамали ударом зі штрафного "розмочив" рахунок, а потім Джака зльоту відправив м'яч за спину Льоріса. Додамо, що інший матч групи Е, в якому зійдуться Еквадор і Гондурас, відбудеться вночі 20 червня.

Швейцарія - Франція 2:5

Голи: Джамали, 81, Джака, 87 - Жиру, 17, Матюіді, 18, Вальбуена, 40, Бензема, 67, Сіссоко, 73

Категорія: Чемпіонат Світу | Переглядів: 671 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0