Головна » 2014 » Червень » 16 » Іспанія - Нідерланди - 1:5
00:57
Іспанія - Нідерланди - 1:5

Збірна Нідерландів у фантастичному стилі розгромила чинних чемпіонів світу збірну Іспанії.

Чемпіонат світу: Голландія зім яла оборону Іспанії

В країні тюльпанів добре пам'ятають фінал ЧС-2010, де їхні улюбленці програли саме іспанцям. Тоді для успіху "червоній фурії" вистачило одного голу Іньєсти. З того часу багато, що змінилося. Іспанці встигли виграти Євро, а голландці поміняти півскладу. Попри всі нюанси сьогодні окрім бажання вдало стартувати, у голландців було й бажання помсти.

В багатьох виникали сумніви, щодо того, чи не забракне голландській молоді досвіду перед досвідченими іспанцями. Але все вийшло зовсім навпаки. Мало кому відомі гравці збірної Нідерландів на чолі з ван Персі та Роббеном розірвали іменитих іспанців так, що навіть нікому й не снилося. Додає честі молодим голландцям і той факт, що вони не опустили рук після того, як пропустили першими. Зрівняти рахунок вдалося ще до перерви - ван Персі зіграв, як справжній летючий голландець, ударом головою перекинувши Касільяса. Справжнє побиття розпочалось по перерві. Спочатку Роббен вивів свою команду вперед, а вже через 12 хвилин де Врей вдало зіграв на дальній штанзі, замкнувши навіс. Саме тут стало зрозуміло - це падіння великої Іспанії. Йдеться, звісно, про конкретний матч, а не в глобальному розумінні. Чи це справді падіння, побачимо в матчах проти Чилі та Австралії. В другому таймі іспанці не були схожі самі на себе і до кінця матчу пропустили ще двічі - Роббен та ван Персі встановили неймовірні 5:1. Могла команда Дель Боске пропустити й шостий, але двічі врятував Касільяс.

Голи: Хабі Алонсо, 27 (пен.) - ван Персі, 44, 72, Роббен, 53, 80, де Врей, 65

Категорія: Чемпіонат Світу | Переглядів: 512 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0