Головна » Статті » Статті авторів

Стратегія Результат
Дана стратегія набула великої популярності серед гравців, так як найбільш популярними є ставки на результат матчу. Тут обдуманий і правильний підхід до відбору матчів і коеф. надають деяку свободу і дозволяють хоч і не завжди вигравати, але бути постійно в плюсах. Але це не означає, що потрібно постійно робити ставки на матчі, де коеф. 1.2 і ще нижче.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).
Це навпаки прямий шлях до банкрутства і фінансового краху, виходячи з наступного:

- Такі низькі коеф. букмекери ставлять на безперечних фаворитів і перестраховуючи себе істотно занижують дані коеф. А адже багато гравців і ставлять на таких безперечних фаворитів;

- І по-друге, в усі, виставлені букмекерам коеф., Останні закладають відсоток свого прибутку, а це так само тягне за собою пониження коефіцієнтів.

Тому, в результаті всі події з коеф. 1.2 виграють далеко не в 83% випадків, як випливає з відповідності вірогідності такого коеф., А на порядок рідше - лише в 60-70% випадків. Таким чином, з 100 ставок на подію з коеф. 1.2 максимум виграє 70. У грошах: якщо робити ставки скажімо по 10 у.о., то поставивши на суму 1000 у.о., самий максимум, який вдасться отримати в результаті становитиме 840 у.о., тобто програш складе як мінімум 160 у.о. !

Якщо Ви уважно ознайомилися з вищевикладеним, то відразу зробите висновок: потрібно ставити проти фаворитів і тоді я «за логікою» буду в плюсах. Але чи так це насправді? Адже коли коеф. на перемогу фаворита занижується - будуть відповідно пропорційно його розміром підвищуватися два інших коефіцієнта: на перемогу аутсайдера і нічию, назвемо останні - непроїгриш. І коли фаворит з коеф. 1.2 буде перемагати в 70% випадків, в 30% випадків аутсайдер буде не програвати. А для таких матчів коефіцієнт на аутсайдерів уже як мінімум 3.5. І зробивши 100 ставок по 10 у.о. на непроїгриш аутсайдера при коеф. 3.5 самий мінімальний виграш, який можна отримати, складе 1050 у.о. - Тобто мінімум 50 у.о. чистими. А при використанні прогресивної фінансової стратегії або наздоганяння на непроїгриш аутсайдера розмір виграшу може бути досить пристойним, і буде розраховуватися виходячи з поставленої на це суми.

У матчах, де виділити фаворитів є проблемою, коеф. занижуються рідко вже навіть тому, що більшість гравців не стане робити ставку на матч з коеф. 2.60 - 2.85 - 2.40 (1 - Х - 2), якщо поряд знаходяться події очевидними фаворитами і коеф. на них 1.2 - 1.5. А для тих, які зважаться зробити ставки, заздалегідь дуже складно визначити хто на що зробить ставку і «зрушити» у відповідності з цим свої коеф. У таких іграх взагалі дуже складно розрахувати ймовірності, тому бувають випадки, коли тут навіть завішані коеф., Причому на обох учасників. Гравець в даному випадку буде мати перевагу перед букмекерами, якщо він добре «підкований» і, приміром, розбирається безпосередньо в цьому чемпіонаті.

Серед таких подібних матчів, а точніше з пропонованих подій до коеф. на перемогу одного з учасників не менше 1.8 цілком реально вибрати декілька випадків, в результаті яких Ви відносно впевнені, і об'єднати їх в експрес. Але, як правило, в таких випадках один «підлий» матч випадає з прогнозу і наприклад, закінчується в нічию або з програшем замість перемоги.

Для того, що б уникнути програшу в таких ситуаціях, існує два ефективних варіанти:

1. Робити ставки не на перемоги, а на непроїгриш свого передбачуваного переможця в матчі (1Х, Х2), або ставити на нульові фори цих команд. Природно, що коеф. в такому разі стане на порядок нижче, зате помітно підвищиться ймовірність вгадування.

2. Замість експреса поставити систему. У такому випадку, навіть якщо Ви не вгадали з одним з матчів, при системі 3 з 4, все-одно зможете отримати прибуток. Тут головне правильно підібрати коеф.: Найдрібніший з коеф. експресів, які входять в систему, повинен бути не менше числа рівного кількості всіх наявних у системі експресів.

Коли Ви впевнені в матчах, на які плануєте зробити ставку, але чуття підказує, що один або пару матчів можуть закінчитися внічию, краще всього буде зробити ставку на модифіковану чи неповну систему. Стратегія з використанням модифікованої системи називається «Класичною» - анг. «Classical». На прикладі остання виглядає так: вибираємо три матчі і переможців серед них, виходячи зі своїх міркувань і аналізу, але припускаємо, що один з матчів може завершитися внічию. Складаємо чотири наступних експреса:
                            матч1 матч2 матч3
экспресс № 1     1     1     1
экспресс № 2     1     1     X
экспресс № 3     1     X     1
экспресс № 4     X     1     1

У тому випадку, якщо Ви на 100% впевнені в одному або декількох матчах, кількість таких варіантів можна виключити і прибрати з таблиці ті / ту нічию, де буде Ваш «понеділок SLM».

Аналогічно і тут: для того щоб бути в плюсах, в разі виграшу мінімум одного з експресів, найменший коеф. одного з експресів повинен бути вище 4.00 (в нашому випадку і як правило це буде експрес 1).

Дану стратегію можна розширити і на випадок програшу, але так як кількість варіантів стане дуже великою їх потрібно обмежувати. Наприклад, якщо Ви впевнені, що в першому матчі перемога буде за фаворитом, у другому команда може зіграти в нічию, а в третьому може бути будь-який з результатів, але в трьох матчах двох нічиїх бути не повинно, ефективно буде поставити такі експреси:
                       матч1 матч2 матч3
экспресс № 1     1     1     1
экспресс № 2     1     1     X
экспресс № 3     1     X     1
экспресс № 4     1     1     2
экспресс № 5     1     X     2


Для такої системи найменший з коеф. експресів повинен бути вже більш 5.00. Іншим варіантом або різновидом даної системи буде вибір, скажімо, трьох команд, які грають на виїзді і мають найкращі показники по іграх в гостях. Тоді має місце наступна неповна система:
                      матч1 матч2 матч3
экспресс № 1     2     2     2
экспресс № 2     2     2     Х
экспресс № 3     2     Х     2
экспресс № 4     Х     2     2
экспресс № 5     Х     Х     2
экспресс № 6     Х     2     Х
экспресс № 7     2     Х     Х
экспресс № 8     Х     Х     Х


Проблем з мінімальним коеф. тут не буде, так як коеф.-ти на перемогу гостей, як правило, досить великі і коеф.-ти на такі експреси однозначно будуть вище 8.00.
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (23.11.2012)
Переглядів: 900 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: