Головна » Статті » Статті авторів

Стратегія Дубль-Догони
Перепробувавши безліч варіантів стратегій та проаналізувавши результати, багато досвідчені і професійні гравці роблять висновок, що єдиною безпрограшною стратегією є «Догони». Ну і звичайно ж само собою - «вилки». Але новачкам не слід відразу з максимальним завзяттям братися за Догони, оскільки тут є ряд своїх нюансів. Адже на практиці дана стратегія «наздоганяння» призвела до фінансового краху і банкрутства ні одного і не двох гравців ... Тому, сам по собі наздоганяння і використання його в чистому вигляді дуже небезпечний у цьому плані. Чого тільки варта серія ігор іспанського футбольного клубу Алавеса в чемпіонаті Іспанії 2001-2002, коли останній провів без жодної нічиї 29 ігор!
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).


Стратегия Дубль-догоны
Тому, що б допомогти починаючим гравцям і вберегти від критичних помилок і банкрутства, хочеться більш докладно розповісти про так званої стратегії «дубль-наздоганянні», яка менш небезпечна і не так ризикована для гравців.
Отже, що являють собою по суті дубль-Догони? Тут все так само, як у всіх наздоганяннях, але ставки робляться не на одне і теж подія, а по черзі - на протилежні. На прикладі це виглядає так: робите ставки на тотал-менше до виграшу, а після виграшу починаєте робити ставки на тотал-більше, після знову - на тотал-менше і так постійно ...

Серед переваг даної стратегії ставок слід зазначити:
перше: Ваші виграші стануть частіше;
друге: будуть враховуватися певні фактори, які при наздоганянні однієї події попросту опускаються, наприклад - теж стан команди на поточний період часу. Адже якщо зіграло подія тотал-менше, значить є велика ймовірність того, що команда може зіграти аналогічно і в наступному матчі - наприклад, команда почала грати від оборони і т.п. Теж саме буде і для тотала-більше.

Що б переконатися в цьому Ви можете самостійно проаналізувати статистику матчів і побачити, що зловити серію МБМБМБМБМ на порядок складніше, ніж ту ж БББББББББ або МММММММММ. Тому ризик банкрутства або фінансового краху на порядок зменшується, але невелика ймовірність звичайно все-одно присутній.
Серед недоліків даної стратегії ставок так само відзначають: вагому залежність від вибраної команди, яка виступає об'єктом «дубль-наздоганяння».

Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (26.03.2013)
Переглядів: 800 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: