Головна » Статті » Статті авторів

Стратегія Догон
Як і безліч інших ігрових стратегій, стратегія «наздоганяння» була придумана спец. для ігор у казино. Але, незважаючи на це, її можна з великим успіхом застосовувати і для ставок у грі з букмекерами. Переглянувши та проаналізувавши уважно спортивну статистику, можна помітити, що практично будь-яка середня команда або спортсмен в одиночному виді спорту мають чергуються між собою як перемоги, так і поразки. На прикладі це буде виглядати так: гравець робить ставку на перемогу якоїсь команди, але вона програє. Значить, при наступній грі він знову робить ставку на перемогу цієї команди, але суму ставки при цьому вже збільшує на стільки, що б покрити свій попередній програш і відповідно отримати виграш від цієї другої ставки. Таким чином, ймовірне подія догоняєтся з 1-4 разів (ітерацій). Таким способом наздоганяти можна перемоги, нічиї, тотали біл / мен та ін.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).
Практичне застосування стратегії наздоженемо
Отже, як ми вже розповіли вище, наздоганяючи називають стратегію, при якій ставки здійснюються на одне і те ж подія до того моменту, поки воно не настане (наприклад: на перемогу, нічию, тотал бол / мен тієї чи іншої команди / гравці) . Ця стратегія стала особливо популярною у гравців, які вже не новачки у грі з букмекерами, але ще й не професіонали. Для правильної та ефективної гри дану стратегію слід обов'язково використовувати в сукупності з певною фінансовою стратегією гри, до того ж прогресивною, але правда з певними поправками. Розглянемо на прикладі стратегії Мартінгейл.
Враховуючи зміст стратегії наздоганяння, а саме те, що незважаючи на ранні програші в результаті виграшу гравець повинен отримати прибуток, прогресія суми зроблених ставок буде прямо залежати від коефіцієнта. І якщо ж коеф. «Наздоганяти» події не менше двох, в якості сукупної стратегії можна сміливо використовувати Мартінгейл в чистому вигляді - без всяких додумиваніе і доопрацювань. Але як правило, найчастіше наздоганяння ведуться на події з невеликим коеф., І ось тут вже необхідно потрудитися над оптимальною фінансовою стратегією.
Якщо ж коеф. наздоганяння не може бути менше відомого значення для будь ітерації, то постійний коеф. множення ставки (ПКУС) буде розраховуватися за формулою:

ПКУС = 1 + 1 / (Км - 1)
де Км - мінімально-можливе значення коеф.

У такому випадку, навіть при найгіршому розкладі чистий Ваш виграш буде становити:

(Км - 1) * S0,
де S0 - це сума Вашої початкової ставки.

Такий спосіб є максимально вигідним для наздоганяння подій, які мають великий коеф., І коли коеф. більше двійки - Мартінгейл дає більше зростання розмірів ставки в порівнянні з наведеної вище формулою. Тому тут її використання буде оптимальним.
Але як правило, Догони ведуть на події де середній коеф. складає 1.5 - 1.8 (наприклад, ті ж тотали), і в такому випадку набагато ефективніше буде використання формули, яка буде видавати розмір ставки С в залежності від суми Х, яку Ви бажаєте отримати при виграші в чистому вигляді. Так само дана формула буде дуже корисна і ефективна для наздоганяння подій, де коеф. сильно коливаються:

З = Х + Sp / (Кт - 1)
де Sp - сума програна на наздоганянні (сума всіх ставок, програних після останнього виграшу, а якщо такого не було - сума всіх ставок, програних з самого початку наздоганяння);
Кт - поточний коеф.

Якщо ж Вашій кінцевою метою є отримання по закінченню наздоганяння заданого відсотка H * 100% з обороту, то поточна (чергова) ставка обчислюватиметься за такою формулою:

С = (Sp * (Н + 1)) / (Кт - Н - 1)

Але тут необхідно помізкувати і керуючись своїми міркуваннями, визначити розмір першої ставки самостійно! Адже якщо подія наздоженемо при першій же ітерації - Ви отримаєте заданий відсоток з обороту лише у тому випадку, якщо Кт = Н + 1. І це при абсолютно будь-якому розмірі ставки.

Після ж того, коли подія наздогнати, а відповідно - ставка виграна, можна приступати до нового наздоженемо на ту ж подію, не забувши при цьому скинути розмір ставки до початкової суми. Так само існують гравці, які після зіграного наздоганяння, починають свій новий дожену на протилежне подія. Це теж досить не поганий варіант, але найбільш краще і ефективніше використовувати його для приблизно дорівнює ймовірних подій, наприклад - тотали з приблизно однаковими коеф. на бол / мен. Більш докладно: Дубль-Догони.

Чому ж найпопулярнішим об'єктом для догонів є тотали? Справа в тому, що найприємнішим наздоженемо називають той, який як можна рідше може тривати більше ніж 3-4 ітерації. Тому при виборі події, яку Ви маєте намір наздоганяти, слід підбирати команду або змагання, для яких воно і буде найбільш характерним. А для цього недостатньо переглянути статистику поточного чемпіонату, як мінімум Вам доведеться заглянути в кілька попередніх і почитати аналітику. При наздоганяннях на тотали можна «задовольнятися невеликою» і обмежитися порівнянням та аналізом коеф., Які дає букмекер. Наприклад, для типових среднячкових або нижчих футбольних чемпіонатів, таких як другий дивізіон Іспанії або перший і другий Франції, характерні коеф. на тотал не більше 1.6.

Зрозуміло, що на наздоганяння, який часто виграє, коеф. будуть невисокі. Тому, що б отримати більш-менш істотний дохід потрібно або ставити пристойні суми, що може привести до розорення і краху при «попаданні» на серії, які протилежні наздоганяємо події, або ж підбирати для наздоганяння подію з високими коеф. - Наприклад, нічиї. При останньому варіанті вигравати Ви зможете рідше, але це дозволить більш помірковано збільшувати суму ставки.

Так само деякі гравці ведуть подвійний дожену - одночасно з наздоженемо роблять ставки з фіксованою сумою на прямо протилежне першому подія. В даному випадку сума чистого прибутку буде невелика, але зате шанс стати банкрутом зводиться до мінімуму.

Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (26.03.2013)
Переглядів: 866 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: