Головна » Статті » Статті авторів

Стратегии ставок Щукіна на футбол

 Ідея стратегії полягає в тому, щоб ставити не більше одного разу на день на коефіцієнти не більше 1,30. Але зате розмір ставки близький або становить весь ваш банк. Згідно зі спостереженнями, подібним чином можна збільшити прибуток в 1000 разів і більше.
 З самого початку ви отримуєте виграш в 130 грн. при ставці в розмірі 100 грн. В результаті проходу аналогічної ставки наступного разу і її проходу отримуєте прибуток у розмірі 169 грн. Правда ризик присутній неабиякий - про це вам скаже будь-який досвідчений гравець. У 90% випадків фаворити не вигравала (грають внічию). Зменшити ризики можна в тому випадку якщо розбивати ставки на три з коефіцієнтом не більше 1,10 кожна. Суму також розбиваємо рівномірно.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2015 і ви получете бонус - 100$).
 Тільки якщо якимось дивом не пройдуть дві ставки з трьох на коефіцієнт 1,10, ви залишаєтеся в мінусі. Тим більше якщо вже набили достатній розмір банку. Ось тут то і варто відсіяти «ненадійні матчі».

 Перш за все, варто запам'ятати, що грати краще всього в режимі LIVE. Найкраще вибирати тотал менше в половині зустрічі або двобої.

 Також підходять фори з нулем за цей же відрізок часу. Наприклад, при нульовому результаті на 35 хвилині ставка на ТМ1,5 дорівнює 1,15, але стрімко падатиме з часом. Нижче 1,08 вона опускається рідко, так що можна зовсім не хвилюватися в такому випадку за результат.
Важливо також правильно вибирати чемпіонати. Не потрібно грати в чемпіонатах: англійською, голландською, австралійському, бельгійському, угорською, ізраїльському, датською, норвезькою, шотландському, швейцарському, а також шведською.

Але зате цілком можна зіграти на чемпіонатах таких країн як: Росія, Франція, Румунія, Греція, іспанська Сегунда, Португалія, Албанія, Італія (серія В), Марокко, а також матчі великих форумів 4-річчя та інших великих змагань.Джерело: http://www.vseprosport.ru/strategy/2015/02/02/Strategiya-Schukina-na-futbol/
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (26.02.2015)
Переглядів: 491 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: