Головна » Статті » Статті авторів

Ставки ординар та ставки з форою

Будь-якому починаючому гравцеві необхідно мати уявлення про правила гри при різних типах ставок.

Сама простий, популярний і поширений тип ставок цеставки ординар або манілайн (moneyline). У лінії вам буде дано якусь подію іїі можливі результати. Поруч будуть стояти коефіцієнти, а ваш виграш буде формуватися як добуток суми вашої ставки на коефіцієнт.

dynamo-shakhtar

Приклад: Фінал кубка України.«Шахтар» – «Динамо». Перемога 1 (2,05) Нічия (3,7) Перемога 2 (3,9).

При ставці, рівній 100 гривень на перемогу Шахтаря ви отримаєте в разі перемоги 100 * 2.05 = 205, при ставці на нічию у разі нічиї — 375 і в разі виграшу Динамо ви отримаєте 390.

Ставки з форою (гандикапом) також дуже поширений тип ставок. При цьому виді ставки, якійсь команді дається умовна фора в очках, або м’ячах. Букмекери традиційно люблять встановлювати фору таким чином, щоб коефіцієнти варіювалися від 1.6 до 2.5 (в ідеалі 1.9-1.9 або близько цього), що само по собі робить ставку для гравця схожу на вгадав / не вгадав.(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2015 і ви получете бонус - 100$).

У випадку з ординаром, наприклад, у футболі, при зустрічі явного фаворита і аутсайдера, коефіцієнти на три результати будуть приблизно такими: 1 — X — 2: 1.2-5.0-10.0, і при вельми ймовірній перемозі фаворита – виплата буде невелика. Причому все може вирішити один випадковий гол, який може призвести до нічиєї, або навіть до перемоги аутсайдера. Психологічно, більшість гравців не люблять як дуже низькі коефіцієнти, так і дуже високі, але варто лише букмекерові запропонувати лінію фор на даний матч і дати, наприклад, фору в 1 або 2 м’ячі фавориту, як коефіцієнти стануть нормальними: «Фаворит» — «Аутсайдер»  1.6 — 2.2, що більше влаштовує як гравців, так і букмекера.

За допомогою фор, як би віртуально зрівнюються сили команд і команда — фаворит отримує фору над командою аутсайдером. При цьому, при розрахунку ставок, число фори додається або віднімається від кінцевого результату зустрічі команд і та команда, яка набрала більшу кількість з урахуванням фори і стає переможцем.

budivelnik

Приклад: Фінал баскетбольної Суперліги України. «Будівельник» – «Хімік»  Ф1 (-6.5) за 1.96 та Ф2 (+6.5) за 1.96.

При ставці 100 гривень на команду «Будівельник» з форою (-6.5) гравець виграє лише у тому випадку, якщо «Будівельник» переможе з різницею, більшою, ніж 7 очок і в разі виграшу він отримає 196 гривень. Або при ставці на аутсайдера («Хімік») з форою (+6.5) гравець виграє, якщо команда з Южного програє (або навіть виграє) з різницею менш ніж 7 очок! Тобто до фінального рахунку баскетбольного матчу потрібно додати чи відокремити пропонуєму для ставки фору.

Також зверніть увагу на те, що фора зовсім не обов’язково повинна бути цілим числом. Контори зовсім не випадково часто застосовують не цілу фору (коли це можливо), і це робиться для того, щоб не вийшло повернення ставки. При поверненні ставки конторі доведеться вернути гроші двом сторонам гравців і виходить, що контора, обробивши деяку суму грошей, змушена втратити прибуток. Іноді це не так страшно (у разі некасові події), але буває, що наслідки дуже негативні для контор.

Приклад: у тому самому матчі Суперліги букмекер приймає фору -7 на Будівельник і якщо київська команда виграє 94-87 чи 100-93, букмекеру необхідно вернути гравцю поставлені кошти.

 Джерело: http://betua.ru/stavki-ordinar-ta-stavki-z-foroyu.html
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (03.02.2015)
Переглядів: 561 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: