Головна » Статті » Статті авторів

Поради початківцям
У даній статті ми розглянемо різні аспекти ставок на спорт, які можуть бути корисні гравцям. і хоча ця стаття не претендує на вичерпне розкриття питання, її перевагою є те, що кожен з методів і принципів, викладених у них, був випробуваний протягом декількох років.(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).

Деякі з вас - досвідчені беттори і вже знають багато з того, що тут описується, але я думаю, що багато хто не відмовляться від невеликої самоперевірки.

Я вважаю, що це схоже на водіння автомобіля. Щоб здати на права, ми ретельно вивчаємо всі інструкції, і після успішного проходження іспиту вже на дорозі, в реальних ситуаціях, набираємося досвіду, що робить нас асами на дорозі. Але також ми набуваємо і погані звички, стають частиною нашої техніки неусвідомлено. Наші методи беттінг також схильні неусвідомленого вторгненню поганих звичок і методів. Під загрозою втрати банку ми часто ігноруємо їх, що знижує нашу ефективність як бетторов.

Вивчіть ворога! Для будь-якого, хто не знайомий з елементарними принципами букмекерства, заняття ставками на спорт смерті подібно, оскільки для успіху перед будь ставкою повинні бути зважені всі ймовірні можливості. а про всіх них ви не можете знати, не розуміючи як працює букмекер.

Ви повинні знати всі свої сильні і слабкі сторони. Більшість з нас думають, що ми є краще, ніж є насправді у багатьох сферах діяльності, і беттінг не є винятком. Єдиний спосіб отримати реальну картину, детально записувати всі свої ставки. Не тільки виграли, але і переможені теж. Повні, обширні і точні записи - ось що повинно допомогти в боротьбі з букмекерами. Не покладайтеся на пам'ять, вона схильна помилятися.

Якщо ви новачок в цій сфері, то самий ідеальний спосіб почати полягає в тому, щоб спочатку робити ставки "на папері". Тобто ставити ставки, не використовуючи реальних грошей. Так ви зможете встановити свій потенціал, нічим не ризикуючи. Іноді, протягом вдалих періодів, буде виникати думка: "От якби я ставив реальні гроші". Не переживайте з цього приводу. У вас ще буде можливість отримати прибуток, засновану на знаннях, отриманих вами.

Кількість видів спорту, на яких ви збираєтеся грати, варто також ретельно розглянути. Я не знаю жодного успішного беттора, у якого б вистачило сил і часу ретельно вивчити аспекти ставок більш, ніж на 2-3 види спорту.

Збирайте стільки інформації, скільки можливо! Гандікаппінг - це марафон, а не спринт! Багато людей вважають, що ставки на спорт це швидкий спосіб збагачення, але це далеко не так. Якщо ви хочете вигравати, від вас буде потрібно багато роботи, жорстка підготовка, знання спорту, суворе управління фінансами, терпіння, дисципліна і здатність знайти дійсно цінне подія. Звертайте увагу на перестановки в команді, зміни тренерів, травми, погоду, рух ліній і т.п.

Не бійтеся ставити на команди, які не є фаворитами. Тут найчастіше можна знайти цінні ставки, особливо при грі на форах на довгому ігровому відрізку.

Не намагайтеся ставити кожен день. Іноді краще взагалі утриматися від ставок, так як більшість ігор в лінії - сміття і не мають ніякої цінності.

Уникайте ставок на ваші улюблені команда. Не дозволяйте вашим упередженням взяти верх над тверезим розрахунком.

Шукайте великі лінії. Вони надають бетторам більше можливостей для ставок, у них є більший вибір. Ви можете знаходити багато вигідні ставки в лініях на чемпіонати нижчих ліг, так як букмекери приділяють їх вивченню мало уваги і іноді роблять помилки.

Вивчайте стартові склади команд, травми в них, погодні умови на стадіоні - ця інформація може бути ключовою.

Уникайте ставок "експресами". Повірте, це не вигідно.

На ігри, трансльовані по телебаченню, букмекери свідомо Разуваєв лінію на фаворита, знаючи, що більшість будуть ставить саме на нього. Ставте на такі ігри на андердог, і ви не пошкодуєте.

Використовуйте форуми для отримання інформації з тих регіонів, де буде проходити гра. Ця інформація може бути дуже гарячою.

Слідкуйте за рухом лінії. Так ви зможете стежити, на які події зараз воліє ставити публіка і на основі цього робити власні висновки.

Іноді ви будете програвати, це неминуче. Навіть найсильніші беттори іноді програють. Ось чому важливо дуже уважно розпоряджатися банком для ставок. Багато говорять, що 2-3% від банку - це ідеальна ставка.

Не намагайтеся відіграватися. Так званий "наздоганяння" - вірний шлях до банкрутства

Ніколи не ставте більше, ніж зможете програти. Це повинно стати вашим "золотим правилом".

Грайте на тоталі! Виразно, є причини, за якими букмекери дають на даний вид ставок маленькі ліміти. Тут букмекерів легко переграти, так як тотали легко піддаються вивченню. Граючи за Тотал, поставте на перше місце інформацію, і отримуйте свій куш!
                                                      
Джерело інформації сайт http://www.anyol.hotbox.ru
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (04.02.2013)
Переглядів: 862 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: