Головна » Статті » Статті авторів

Оцініть себе
У ставках на спорт, як і в житті взагалі, важливо встановити для себе мету. Якщо у вас немає певної мети в грі з букмекерами, це може закінчитися для вас плачевно. Ви можете почати ставити щодня, ви можете почати ставити великі гроші, щоб покрити попередні програші, ви можете почати ставити бездумні ставки, і все це може привести до не дуже приємних наслідків. Отже, варто попередньо дещо обміркувати.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).
Подумайте, як ви хочете грати? Визначте свою схильність до ризику, тобто чи здатні ви ставити на великі коефіцієнти (ордінари або експреси), або вважатимете за краще по трохи додавати свій капітал на низьких коефіцієнтах. Готові ви чи ви на довгострокову гру, тобто ставити на такі події, які не будуть приносити вам виграш на кожну ставку, але коли цей виграш буде отриманий, він перекриє всі попередні програші по цих ставках (наприклад, наздоганяння або гра проти фаворитів). Питання полягає в тому, чи вистачить у вас терпіння дочекатися цього моменту, або вас може на це не вистачити, і ви зміните стратегію. Гравці, яких не вистачає на довгострокову гру, звичайно воліють малоризикованих ставки на фаворитів і виграють часто, але потроху, так, що часом програш може "з'їсти" всі попередні виграші, і в підсумку ви можете опинитися в мінусі, тим більше, що букмекери завжди занижують коефіцієнти на фаворитів у тому числі й тому, що на останніх завжди ставить більшість гравців.

Визначіться, для чого ви граєте. Багато людей роблять ставки просто, щоб дивитися футбольний матч або інше спортивне подія по телевізору з великим інтересом, і це нормально. Вони не особливо піклуються про те, виграють вони або програють. Для них це тільки вид розваги, тому такі люди не роблять ставки регулярно. Протилежність їм - це професійні гравці, які грають з метою виграти гроші на ставках, і великі гроші. Але що станеться, якщо людина, що грає лише заради розваги, раптом почне вигравати? Вірно, він почне тут же збільшувати розміри ставок, оскільки він починає думати, що він везучий або розумний, він починає ставити більші суми, ніж раніше, до тих пір, поки несподівано не закінчаться гроші. Це властиво людям. Схоже, ми з невідомих причин завжди хочемо програти виграні гроші. Коли ми виграємо, ми не зупиняємося і не говоримо собі: "Все, досить". Ні, ми збільшуємо оберти і раптом починаємо програвати. І коли ми виходимо за рамки, вже не помічаємо цього, тому що тепер намагаємося відіграти те, що програли. І все починає валитися. Якщо ви з $ 100 виграли $ 500, - це хороший прибуток. Замість того, щоб її забрати, ви набираєте обороти, і несподівано опиняєтеся з $ 300. Ви все ще маєте прибуток у розмірі 400% від первинного банку, але відчуваєте, що залишок $ 300 після програшу це зовсім не те ж, що дохід $ 300 після виграшу, і продовжуєте грати, замість того, щоб забрати решту $ 200 вашій законного прибутку. І швидше за все програєте їх все перш, ніж усвідомлюєте це. Це досить згубно для вас, але цього можна уникнути, якщо ви володієте хоч би мінімумом самоорганізації. Встановіть собі мету, і кожного разу, досягнувши її, забирайте прибуток і продовжуйте грати з початкової суми. Наприклад, маючи $ 1000, поставте мету збільшити цю суму до $ 1500. Досягнувши її, забирайте $ 500 і продовжуйте гру з вихідних $ 1000. Так ви побачите результати своєї праці в готівки, а не у віртуальних грошах на вашому рахунку на сайті букмекерської контори. Навіть якщо ви впевнені в прибутковості вашої гри і хочете збільшити розмір банку, не вкладайте в це весь виграш - все одно знімайте хоча б його частину.

Коли ви будете вигравати, не відчувайте себе непереможним і не збільшуйте різко ваші ставки. Продовжуйте ставити стільки ж, скільки і перед цим, і пам'ятайте, що якщо навіть виграш дається вам легко, програти все, що ви виграли, набагато простіше. Звичайно, якщо у вас пішла гра, потрібно це використовувати, але не забувайте, що дуже легко можна втратити контроль над ситуацією. Коли ви програєте, не примушуйте себе робити нерозумні вчинки (серйозно збільшувати ставки, різко міняти стратегію, ставити на більшу кількість матчів, і т.д.). Якщо ваша стратегія працювала раніше, вона запрацює і знову, головне зберігати спокій і терпіння. Коли ви потрапляєте в смугу невезіння, потрібно зберігати витримку. Може бути навіть варто взяти перерву і на декілька тижнів утриматися від ставок, щоб повернутися зі свіжими думками і силами.

Чи є у вас час на те, щоб зібрати інформацію про учасників матчу, або ви ставите просто заради того, щоб було цікавіше його дивитися? Оцініть, скільки часу ви в змозі витратити на своє хобі, і вирішуйте. І взагалі, ви насправді цікавитеся спортом, або робите ставки просто із-за можливості отримати прибуток? Якщо вам дійсно подобається спорт, вам легше знаходитися в курсі останніх подій, що дає вам додаткові переваги перед букмекерами. Якщо ж вам здається, що це стає нудним і нецікавим, значить, прийшов час закінчувати. Не робіть ставки ради самих ставок. Коли мотивація втрачена, швидше за все все закінчиться тим, що ви втратите терпіння і інтерес, а врешті-решт і всі гроші.
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (11.03.2013)
Переглядів: 538 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: