Головна » Статті » Статті авторів

Обіграти букмекера - як обіграти букмекерську контору

    Заробити на букмекерській конторі - цю мету ставлять тисячі потенційні гравці-новачки БК. Та все таки чи реально звичайні людині що разу обігрувати букмкерську контору? Вирішити наступне питання допоможе написана мною наступна стаття про вибір ставки для задоволення і азарту в крові при цьому часто втрати грошей на спортивній події, або все таке заробіток грошей.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).

                                           Причини втрати грошей

  • Упевненість сто відсотків на спортивну подію

   Побачивши лінію ставки з явним фаворитом на перемогу наприклад коефіцієнт 1.2, початківці роблять не припустиму помилку ставлячи всі свої заощадження з рахунка на премогу фаворита. Ставка на одну спортивну подію повинна не перевершувати 5% від вашої суми, якщо ставка програла є шанси повернути гроші на наступних ставках.

  • Знання спорту

    Робити стаки в букмекрських конторах найкраще якщо ви є знавець футбола чи баскетбола або іншого спорту і знаєте становище команд, можете реально оцінити суперників, а не дивлячись на коефіцієнти в конторі.

  • Ставка на невідому команду чи спортсмена

    Якщо вам не відомий спортсмен чи команда краще пропустити цю подію і шукати більш підходячу, про яку ви знаєте.

  • Емоційна гра

   В кожного є своя улюблена команда чи спортсмен, на виграш якого любимо зробити ставку, але чи завжди вона приносить премогу над супротивником. Незважаючи на ваші побажання виграти

       Підсказки для гравців. Помилка які роблять гравці на букмекерській конторі

    Після виграшу або програшу краще одразу не робити наступну ставку, збільшується ризик зробити наступну програшну ставку. Під дією емоції від виграшу чи ще гірше, програшу попереньої ставки.

    Найкращий спосіб піти прогулятися, відпочити від букмекерської, коли пропали емоції можна зново робити ставки, вже тверезо думаючи. Коли ставка не зіграла на вашу руку, потрібно попрацювати над помилками, переглянути статистику і зробити висновки, щоб в подальшому цього можна було уникнути.Перше що повинен зробити серйозний гравець, перш ніж зробити першу ставку - визначити свої фінансові можливості, ризики і правила. Наступний етап - це визначити відсоток від капіталу, яким ви ризикуватимете в кожній ставці. Рекомендую брати не більше 5% від капіталу на кожну ставку. Тоді вас не виб'є навіть довга серія невдач.

      Ви постійно виграєте в конторі, тільки інколи бувають програші. Робете ставку за ставкою вам сама доля посміхаються і через певний період часу програєте все. Тоді замислюєтеся, як можна було програти, чого цього разу не пощастило, потрібно було виводити виграшні гроші, а не продовжувати грати збільшуючи суму.

    Початківці люблять ставити на все що завгодно, але якщо ви збириєтеся зайнятися ставками професійно, ретельно вибирайте на, що поставити. Ні за яких обставин не робіть поспішних ставок. Виберайте для себе найоптимальніший вид спорту, цікавтесь і аналізуйте інформацію про команду на яку збираєтесь зробити ставку.

     Мабуть ці думки були у кожного гравця, який починав грати в конторі. Чому таке може статися з любим гравцем, буде він початківцем або професіоналом. Відповідь дуже проста- емоції. Так саме емоції можуть призвести до такої сумної картини, керуючись ними ми не можемо обєктивно оцінити команд - суперників а думаємо, може я не такий як всі, кращий за інших знаюся на певному спорті, краща чуйка на преможця і робимо фатальну помилку ставлячи, як здається на преможця. І все, дивлячись на свій нольовий рахунок з усмішкою залишаємо конторі думаючи, що заробляти на ній не можна постійно і все одно рано чи пізно залишимося в лузерах.

                            Як уникнути емоційних програшів. 

    Хочу порекомендувати вибрати для себе кількість ставок, які робитимете щодня не перебільшуючи пяти на день не залежно виграли чи програли ваші ставки.

     Між ставками робити тривалі перерви, щоб не зробити помилок під дією емоції

     Після тривалих днів, не більше трьох в букмекерській конторі зробіть перерву не менше одного дня.

     Правила боротьби з емоцієми є загальними, кожна людина підставляє під свій характер.

Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (06.07.2012)
Переглядів: 3471 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 2.1/8
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: