Головна » Статті » Статті авторів

Ключові правила азартних ігор, психологія азарту
Психологія азартних ігор - тема поширена в засобах масової інформації. З багатьох причин азартні ігри сприймаються як ризикована справа. Перш за все, навіть самий розсудливий і талановитий гравець в тоталізатор може «поплисти». Таке явище слід за серією програшів і зазвичай означає підвищення ставок вище того, чим гравець зазвичай ризикує, в спробі відігратися за невдалий день.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).

Це вкрай небезпечно і може привести не тільки до того, що ви будете ставити більше, ніж зазвичай, але і до того, що ви будете ставити на події, які зазвичай не розглядаєте як прибуткові ставки, в спробі відігратися.
Психологія азартних ігор передбачає дотримання деяких ключових правил.

Правило № 1 - Спроби переламати невдачі завдають непоправної шкоди, а відігратися ви чи ні в окремо взятий день - не важливо.
Розглядайте всі дні як один довгий сеанс і приймайте поразки, якщо зараз не ваш час. Повертайтеся на наступний день знову і продовжуйтеНа противагу тому, що гравець «поплив», він може впасти в зайву самовпевненість. Великий виграш або серія успішних ставок можуть призвести до того, що він відчує себе генієм, непереможним і буде ризикувати більшим, ніж те, що він може поставити. І це підведе його і буде коштувати всього, що було з такою працею виграно.

Правило № 2 - Перемоги повинні означати лише збільшення розмірів ставок, а не самовпевненості.

Пам'ятайте, ставки на спортивні події - це гра. Букмекерство - це додаткове задоволення від перегляду спортивних змагань. Якщо ви щасливі або досвідчені, ви можете при цьому заробити. Якщо вам не пощастить, ви повинні бути готові до того, що програєте поставлене. Участь в тоталізаторі вже руйнувало життя. А тому психологія азартних ігор в букмекерстві - аспект, що вимагає максимальної уваги з боку гравця. Будьте обережні і пам'ятайте, для переважної більшості людей це залишається тільки розвагою.
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (18.03.2013)
Переглядів: 890 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: