Головна » Статті » Статті авторів

Як виграти в букмекерській конторі?
Чи не для кого не секрет, що будь-який заробіток, яку б він не був завжди є не з легких і заробіток на букмекерських конторах не виняток. Кожен любитель або професіонал у спортивних ставках хоче щоб його ставки були завжди прибутковими, але цього практично неможливо добитися, хоча і не можна виключати таку можливість. У більшості випадків, можна лише збільшити відсоток прибуткових ставок до числа програшних, але і це далеко виходить не у всіх, особливо у любителів азартних ігор, які тільки-тільки пробують себе на цьому поприщі. А у професіоналів цей показник може бути дуже високим, що якимсь чином показує те, що професіонал є успішним прогнозистом, тобто таким собі профі в спортивних ставках. Але як він це робить? І як у нього виходить вигравати гроші у букмекерських конторах, хоч можливо і не завжди? Скоріше справа в тому, що у такого професіонала вже напрацьована своя стратегія гри в букмекерських конторах протягом декількох років або навіть десятиліть. І, звичайно ж, повністю навчити тієї чи іншої людини тієї чи іншої стратегії неможливо, бо дуже велике значення має такий фактор як психологія в грі. Адже людина сама керує собою, а не будь-хто і не виключено, що навчений-яким чином грамотному і прибутковому спортивного прогнозуванню згорне на інший шлях, відступивши від тієї стратегії, якої він був навчений. І це може трапитися в будь-який момент, що призведе до того, що навчання грі в букмекерській конторі за відпрацьованою стратегії було проведено даремно.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).
Як виграти в букмекерській конторі?

Напевно, не варто зациклюватися на який-небудь стратегії гри, потрібно просто вірити в себе, свої сили, свої знання та інтуїцію, і тоді, успіх у спортивному прогнозуванні дійсно прийде. Але справа в тому, що не потрібно сидіти склавши руки, коли дійсно успіх досягне самого себе, адже потрібно поступово підвищувати свою майстерність. А от питання як вигравати в букмекерських конторах навіть за наявності майстерності теж не з простих. І дати конкретну рекомендацію тут навряд чи хто зможе, навіть будь-який професіонал, тому що при грі в букмекерських конторах кожна людина відчуває свої непередавані почуття і ніхто не зможе його добре зрозуміти так, як він зрозуміє себе сам. Але рекомендацій і правил успішної гри на спортивних ставках напевно не знайти, а от деякі поради по грі в букмекерських конторах дати все ж можна.

Порада 1. Не роби ставки зопалу.

Не потрібно йти в букмекерську контору і ставити свої гроші, якщо у тебе поганий настрій і ти в поганому самопочутті, тому що в такі моменти велика частка ймовірності зробити необдуману ставку, а отже, ризик програшу збільшується в рази. Відклади свій прогноз на невизначений час, тобто до того, часу, коли ти будеш в позитивному настрої.

Порада 2. Вид спорту для ставки має величезне значення.

Не потрібно робити прогноз на гроші в незнайомому для себе виді спорту. Якщо ти добре розбираєшся у футболі, то навіщо тобі робити ставку, наприклад, в регбі. Використовуй свої знання по максимуму в зрозумілому для себе виді спорту, цим самим, ти в рази збільшиш свої шанси на успіх.

Порада 3. Ставка на весь банк.

Це дуже часта помилка прогнозистів, особливо у початківців або у тих, хто намагається швидко відіграти вже програло і ще залишитися в прибутку. Запам'ятайте, що в якому б ви положенні не були, робити ставку на весь банк не потрібно, тому як велика ймовірність втрати всього банку відразу. Кращий вихід - робити ставки поступово і не більше 50% від усього ігрового банку за один раз.

Порада 4. Не створюйте ілюзію успіху.

Не женіться відразу за великим виграшем, роблячи ставку на великий коефіцієнт, цим самим ви створюєте собі велику ілюзію успіху розчарування в якій може прийти в будь-який момент. Краще усвідомте для себе цілком реальний результат тієї чи іншої події і зробіть ставку обдумано.
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (01.05.2013)
Переглядів: 2059 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: