Головна » Статті » Статті авторів

Як виграти на ставках?
     Гра в букмекерських конторах являє собою досить цікаву інтелектуальну діяльність, результат якої, як правило, залежить від самого гравця, тобто його досвіду, стратегії гри, вміння аналізувати, доступу до важливої ​​інформації.(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).
    Бажанням кожного гравця, природно, є перемога. Однак, якщо Ви хочете вигравати в букмекера, то треба розуміти, що ставки - це свого роду інвестиції, хоча і ризиковані. Гравці обов'язково повинні вести облік власних ставок. Дуже багато гравців випускають з уваги цей досить важливий аспект, не надаючи йому особливого значення. З одного боку така політика зрозуміла, тому що мало кому захочеться спостерігати свій маловтішний результат гри.

    Однак програш це, швидше за все, не слідство, а причина, він виникає в результаті того, що гравці не навчилися вести облік власних ставок. Навіщо необхідно вести облік власних ставок і аналізувати їх? Розглянемо кілька аспектів:

    1. З'являється можливість оцінки ефективності фінансового менеджменту.

    2. З'являється можливість оцінки ефективності різних видів ставок гравця. Наприклад, якщо гравець помічає, що експреси приносять в основному збитки, тоді необхідно знизити число такого роду ставок.

    3. З'являється можливість оцінки ефективності ставок на певну лігу або команду. Наприклад, гравець всі матчі "Динамо" вгадує на "раз", а, от, зі "Спартаком" не складається, тоді очевидний висновок: Спартак залишити в спокої, а приділити більшу увагу "Динамо".

   Щоб постійно або часто вигравати на ставках в букмекерських конторах, необхідно весь час працювати над собою. Спочатку буде добре, якщо гравець візьметься за вивчення теорії гри. Перевагою гравця буде, якщо він почне розвивати в собі спостережливість, інтуїцію і організує себе по відношенню до гри на ставках. До речі, про спостережливість.

   Часом трапляється так, що букмекерська контора через низку факторів ставить для себе невигідні кефи. До прикладу, протягом live-матчів можуть бути вилки. У випадку, коли гравець помічає подібну помилку за букмекерською конторою, він цілком може заробити свій відсоток від ставки. Пощастить ще, якщо букмекер заднім числом не поправить помилку, тоді мрія виграти у букмекера стане реальною.
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (11.10.2012)
Переглядів: 2547 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 2.2/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: