Головна » Статті » Статті авторів

Як букмекерські контори обчислюють вилочників?
Відвідувачі сайту bookmakersrating.ru не раз  питали, яким чином співробітники букмекерських контор відрізняють вилочників від звичайних гравців. На жаль,  не в змозі дати поради, які допоможуть вам гарантовано уникнути порізки максимумів, але тим не менше я постараюся викласти свою версію про причини зниження максимумів на рахунках професіоналів. Думка автора статті грунтується на досвіді і відомостях отриманих під час обговорень цього явища з співробітниками букмекерських контор.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).
1.
Ставки по максимуму

Перше, що може привернути увагу співробітників букмекерської контори до вашого рахунку - це суми ваших ставок. Якщо ви ставите постійно по максимуму, над вашим ім'ям спалахує червона лампочка. Саме так мені пояснив співробітник однієї відомої контори в Лондоні :). Подібна поведінка дуже сильно відрізняється від "нормального" і помітно в першу чергу. Справжній гравець, не буде постійно ставити по максимуму. Він буде ставити хвилеподібно - більше коли він програв, і як не дивно, менше, коли він виграв. Тут включається в гру властиве людині бажання відігратися, якщо він в мінусі, і страх програти "нажите", коли гравець в плюсі. Вілочнік ж завжди намагається розмістити якомога більше грошей, так як його прибуток безпосередньо залежить від обороту коштів.

2.
Повторні ставки

Вілочнікі, як правило, ставлять по декілька ставок на один і той же результат. Це один з вірних способів видати себе. Вілочнік може поставити на результат ставку вранці і наздогнати її кілька разів, в залежності від коливань коефіцієнтів, протягом дня. Звичайний же гравець обмежиться однією ставкою.

3.
Підтримування балансу рахунку на одному рівні

В принципі, це нормально, коли гравець програючи заливає гроші, а виграючи запрошувати виплату. Але у звичайних гравців рух коштів трапляється набагато рідше ніж у професіоналів. Вілочнік в кінці робочого дня намагається врівноважити баланс в численних букмекерських конторах, так як йому потрібно приблизно рівну кількість грошей на різних рахунках. Ну і найважливіше гравець навряд чи стане поповнювати свій рахунок коли у нього є ставки які ще в грі. Він буде чекати результату, а потім вже вирішить поповнювати рахунок ще раз чи ні. А вілочнік, поповнює свій рахунок як тільки закінчилися гроші на рахунку, йому не важливо в якому стані попередні ставки, він побачив виделку і хоче на неї поставити, що знову ж дуже помітно.

4.
Сканери букмекерських вилок

Незважаючи на те, що сканери букмекерських вилок - це досить-таки корисні в роботі інструменти, мені здається, що ними можуть з успіхом користуватися співробітники контор в цілях обчислення вілочніков. Навіть якщо це не так, то раптовий сплеск активності на один з результатів другосортного баскетбольного матчу послужить відмінним сигналом для співробітника контори відкрити і подивитися на групу гравців, які юрбою кинулися ставити одну й ту ж ставку.

5.
Приманка

Не виключно варіант, де співробітники контори спеціально створюють вилку на результат, для того щоб виловлювати вілочніков групами. Думаю їм нічого не варто завищити коефіцієнт на один непопулярний результат і дочекатися поки вілочнікі на нього збіжаться, а потім зачинити пастку, порізавши відразу кілька сотень рахунків.
                                                                                 Джерело інформації сайт http://bookmakersrating.ru
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (14.03.2013)
Переглядів: 857 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: