Головна » Статті » Статті авторів

Чи можна виграти в грі з букмекерів?
    Багато хто запитує, чи можна обіграти букмекерську контору. Відповідь проста - не можна. Можна самому зарабитивать чималі гроші на грі, але при цьому знайдеться сотня інших недалеких гравців, які перекриють твій виграш своїми програшами в стократному розмірі. У підсумковому результаті з солідним плюсом на своїх умовних або віртуальних рахунках залишаються менш 1% гравців. Ця кричуща цифра не зупиняє полчища нових гравців, які шукають легкої наживи - все більше стає і грають осіб прекрасної статі.
    Додатковим стимулюючим фактором є й те, що в грі з букмекерів, як і в багатьох галузях життя, властиве правило «Новачкові завжди щастить». Я зустрічав чимало людей, які, ні на йоту не розбираючись у грі, спочатку якимось дивом вигравали чималі гроші, але потім все це з лишком «повертали» назад в контору.

(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).    Розберемося в суті того, що пропонує сьогодні гравцеві Букмекер . Для цього треба дати визначення деяким специфічним термінам , Властивим жаргону гравців:
   
Подія - Окреме спортивне чи інший захід (наприклад, футбольний матч).
 
Коефіцієнт - Це число, що характеризує котирування на певний варіант результату і показує ваш потенційний виграш.
   
Лінія - Перелік подій і їх виходу з коефіцієнтами виграшу, пропонованих конторою для укладення парі.
   Щодня в світі відбувається безліч спортивних змагань - від всім відомого футболу влоть до поло на слонах. У більшості своїй вони всі знаходять своє відображення в лінії. Це різноманіття поширюється і на окремі події: наприклад, один футбольний матч обмежується не тільки ставками на перемогу тієї або іншої команди - гравець може поставити навіть на те, скільки в матчі буде кутових та доданих до другого тайму хвилин. Крім іншого, букмекери приймають ставки і на культурні (наприклад, який фільм отримає Оскар), і на політичні (приміром, хто стане президентом) події.
   Припустимо, що Ви вирішили спробувати себе в цій справі. Як почати ставити? Це можливо зробити, навіть не встаючи зі стільця, на якому ви сидите. Потрібно всього лише зареєструватися на сайті будь-який букмекерської контори, створити свій гаманець і перевести туди електронні гроші . Для початку не варто закидати більшу суму - ви ж тільки пробуєте. Можна протестувати свої вміння і взагалі не вклавши жодної копійки - на сайтах деяких контор існують гостьові рахунку, де ви граєте на віртуальні гроші. Якщо ж ви не збираєтеся грати постійно, а просто запримітили подія, результат якого, на вашу думку, очевидний, краще обмежитися однократним (краще дворазовим) відвідуванням контори, найближчій до місця роботи або будинку. У цьому випадку вам ніякої рахунок відкривати не треба - підтвердженням вашої ставки є видана касиром квитанція.
   Гравцеві на вибір надається
три види ставок : Одиночна, експрес і система.
  
Одиночна - Ставка на окремий результат події. Виграш по одиночній ставці дорівнює добутку суми ставки на встановлений для даного результату коефіцієнт.
 
  Експрес - Ставка на кілька незалежних результатів подій. Для виграшу по експресу потрібно, щоб ні по одному з результатів, які входять в експрес, не було програшу. Програш по одному з результатів експреса означає програш по всьому експресу. Виграш по експресу рівний твору суми ставки на коефіцієнти всіх результатів, що входять в експрес.
 
  Система - Сукупність експресів, що представляє собою повний перебір варіантів експресів одного розміру з фіксованого набору результатів. Характеризується однаковим розміром ставки на кожен експрес (варіант системи) і однаковою кількістю результатів в кожному експресі.
   На території СНД зареєстровано чимало букмекерських контор , Але лише деякі з них зарекомендували себе цілком надійними організаціями. Всесвітня глобальна мережа сьогодні надає можливості відкриття рахунків і в зарубіжних конторах. Але їхні лінії, як правило, російський внутрішній ринок спортивний особливо не жалують. Окремою піснею є біржа ставок - правда, до нашої статті вона не має прямого відношення, тому що тут букмекера як такого немає. Гравці укладають між собою парі, а біржа є лише його гарантом. З грою на біржі пов'язане і отримало останнім часом поширення бонусхантерство, але про нього докладніше в наступних статтях.
   Перед тим як почати грати в букмекерській конторі, задайте собі питання: для чого ви бажаєте грати? Для отримання прибутку? Для розваги? Просто спробувати навряд чи вийде. Якщо хочете отримувати фінансову вигоду , То знайте, що це не дасться легко ні вам, ні вашим сірим клітинам. Завжди варто пам'ятати, що в підсумку ви можете програти.
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (16.05.2012)
Переглядів: 1177 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: