Головна » Статті » Статті авторів

Букмекерські вилки
    Говорячи простою мовою, букмекерська вилка це можливість, зробити ставки на всі можливі наслідки матчу в різних конторах і отримати невеликий прибуток від поставленої суми абсолютно "без ризику", незалежно від результату гри.(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).

   Така ситуація можлива через різницю між коефіцієнтами на одне і теж подія у різних букмекерів, яка була є і буде зустрічатися.

   Нижче приклад для 2х исходов: Cумма ставок 1866 $, гарантований виграш 1880 $, прибуток 0,75% або 14 $.

                                    Коефіцієнт    Ставка
                                       1.88            1000
                                       2.17             866 
                                             
                                              
   Зрозуміло букмекери знають, про вилки, але по перше коефіцієнти кожен виставляє сам, у других же вони розуміють, що це додатковий засіб для залучення гравців, тому не хочуть виключати вилки зовсім, але роблять заходи, щоб убезпечити себе, а заробіток на вилках зробити скрутним або неможливим, а то й перетворити гроші "вілочніка" в свій дохід:

  На практиці, букмекерські вилки зустрічаються нерідко, за даними опитування, більше 30% любителів ставок знаходили їх.

     Підводні камені:

   При розкидання грошей на вилку за 1 хвилину до початку гри (вилки часто виникають за кілька хвилин до початку гри) в одній букмекерській конторі гравець ставить ставку, а в іншій вже не встигає, відповідно залишається одна велика ризикована ставка і весь сенс вилок втрачається. У випадку трьох можливих результатів подібний ризик ще більше зростає.

   Коли ставка в одній з контор, при хорошому коефіцієнті, дуже обмежена в обсязі, і поставивши в одній, в інший Ви не зможете поставити адекватну суму.

   Третій варіант - при постановці Вами ставки на 2-й результат коефіцієнт в останній момент змінюється і як зазвичай гарантований прибуток буде не у вас, а у букмекерів.

 Через швидкості розвитку подій букмекерські вилки частіше можуть виникнути в Live-ставки, але перераховані небезпеки ще вище.

  Якщо ж Вам вдалося поставити як Ви хотіли і отримати прибуток - виникає ситуація коли ваш капітал перемістився з однієї контори в іншу і для продовження роботи його потрібно повернути. Крім якогось відсотка на перерахування коштів іноді виникають труднощі викликані співробітниками контори якось блокування рахунку або заборона на подальші ставки в конторі. Адже якщо Ви зробили велику ставку і потім відразу виводите гроші букмекерові все абсолютно ясно - його гроші через Вас відправилися конкурентам.

  У сприятливому випадку Ви рідко зможете отримати більше пари відсотків від поставлених грошей, але чи варто цього того ризику і витрат часу на пошук вилок - велике питання, якщо звичайно не автоматизувати цей процес за допомогою якихось програм, при цьому я б не радив Вам використовувати чужі розробки: 1. Ви не зможете бути краще інших користувачів цієї програми, 2. хто знає які у мети розроблювачів і що з Вашого комп'ютера вони запозичать.
                                                                    Джерело інформації www.bukmekerskiekontory.ru
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (17.10.2012)
Переглядів: 1341 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: