Головна » Статті » Статті авторів

Безпрограшні ставки і Стратегії
Безпрограшні ставки: чи буває таке в грі проти букмекерських контор? Напевно ви неодноразово натикалися на пропозиції купити "безпрограшну стратегію гри", або щось в цьому роді. Чи існують насправді стратегії, що дозволяють робити безпрограшні ставки на спорт? Давайте розберемося.
(При регістрації на LeonBets укажіть бонус-код ua2013 і ви получете бонус - 100$).Для початку нагадаю, як працює букмекер. Сенс його роботи полягає в тому, щоб виставити коефіцієнти так, щоб, як би ви не комбінували суми, що проставляються на всі випадки однієї події, букмекерська контора завжди залишалася в прибутку. Тобто безпрограшні для себе. Але ви можете знайти безпрограшну ставку (тобто, їх комбінацію), аналізуючи лінії декількох букмекерів. І, знайшовши ситуацію, коли в одній букмекерській конторі завищений коефіцієнт на один результат, а в іншій - на протилежний, ви отримуєте "вилку" - здавалося б, по-справжньому безпрограшну стратегію проти букмекерів.

На жаль, такі ситуації виникають нечасто, живуть недовго, і ви постійно ризикуєте: поки ви ставите один результат у першій конторі, коефіцієнт у другого букмекера може змінитися так, що "вилки" вже не буде - "безпрограшна ставка" зникне і навіть навпаки, перетвориться для вас в програшну. Вам доведеться або мінімізувати свої збитки, все одно роблячи ставку на протилежний результат, з нових коефіцієнтів, які вже не принесуть вам прибуток, а лише дозволять піти з мінімальними збитками.

Або так і залишити цю одну ставку, сподіваючись, що вона виграє, і в разі успіху отримати набагато більший прибуток, ніж при затриманні "вилки". Але у випадку невдачі терплячи набагато більш суттєві втрати, ніж якщо б ви перекрилися з мінімальним "дисконтом", упустивши безпрограшне поєднання коефіцієнтів, що формують "вилку". І "безпрограшна ситуація" може перетворитися на дуже сильно програшну. Палиця про два кінці.

І це вже не кажучи про те, що букмекер може анулювати вам виграш за такою ставкою, аргументуючи це "технічною помилкою" в лінії. При цьому інший, який програв результат, завжди буде оформлений, як годиться. От тобі й "безпрограшна ставка"! У вас ще не відпала охота ловити "вилки"? Особисто у мене - вже давно.

Є, звичайно, варіант, коли ніхто не скасує вам виграшну ставку ні під яким приводом. Це якщо зробити її на букмекерській біржі, наприклад, на Betfair. Біда в тому, що такі біржі можна перерахувати на пальцях однієї руки, а "вилки" між ними практично ніколи не виникають.

Зате вони можуть виникати усередині однієї і тієї ж біржі, з плином часу. Ось тільки, щоб успішно нажитися на цьому, потрібно вгадати, на який з исходов коефіцієнт з часом буде зростати. Або падати, все одно: головне - точно вгадати напрямок. Якщо вгадаєте, і цей напрямок буде стабільним і тривалим, тобто коефіцієнт буде тільки падати і падати (що ви і передбачали) до самого початку матчу, - ось це є не просто безпрограшний варіант, а саме справжнє золоте дно!

На цьому заснований "трейдінг", або по-російськи - торгівля: "купив" (поставив), почекав, поки коефіцієнт упаде, - і "продав", тобто прийняв на той же результат ставку в інших гравців. Отримавши, таким чином, прибуток за рахунок різниці в коефіцієнтах незалежно від результату матчу. Безпрограшна стратегія? Безумовно! Тільки ... якщо заздалегідь знати, куди будуть рухатися коефіцієнти.

А що, якщо ви "купили" ставку в розрахунку на те, що коефіцієнт на неї буде падати, а він раптом пішов у ріст? "Безпрограшна стратегія" для вашої ставки знову перетворилася на безвиграшну, і вам знову доведеться вибирати: піти з мінімальними збитками, "продавши" претендувати на безпрограшну ставку по тому коефіцієнту, який є, поки він не виріс ще більше і не приніс вам ще більші втрати . Або ризикнути і сподіватися виграти цю ставку вже як звичайний гравець, а не трейдер. Те ж, що і при упущеної "вилці", - ми це вже розглядали вище. Стратегія поведінки така ж. І аж ніяк не безпрограшна.

Ще люблять називати безпрограшними ставками "понеділок SLM". Це коли вірять, що "Реал" ну ніяк не може програти вдома небудь "Понферрадіне" ... а "Барселона" - "Рубіну", ну адже правда? Питання риторичне. Всі ми повинні розуміти, що будь-яка команда може програти будь, питання тільки в ймовірності - як часто це може статися. Ну а така ймовірність не буває нульовий, якщо тільки це не договірний матч, а ви - його безпосередній організатор. І то, знаєте, навіть в таких "безпрограшних варіантах" бувають безглузді випадковості, коли м'яч перед самим фінальним свистком після ідіотського рикошету виявляється у воротах не тієї команди.

То що ж виходить, абсолютно безпрограшних ставок або стратегій не буває? Виходить, так. Але не зовсім. Насправді безпрограшна стратегія ставок на спорт існує, і вона єдина. Це Value Betting. Тільки ця стратегія математично гарантує прибуток на статистично значущою дистанції (від 500 ставок і більш). І треба розуміти, що будь-яка окремо взята ставка може програти.

Однак і тут є перешкода: потрібно вміти правильно оцінювати ймовірності подій, лише тоді Value Betting буде для вас дійсно безпрограшною стратегією за підсумками певного проміжку часу. А ось як навчитися це робити? Це і є найскладніше в цій стратегії ставок. Універсальних методів немає.
Кожен повинен намагатися осягнути цю науку самостійно, ну а чи вийде у нього на цьому шляху дійсно безпрограшна зброю проти букмекерських контор, - покажуть тільки дистанція і час.
Категорія: Статті авторів | Додав: Admin (01.03.2013)
Переглядів: 2301 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: