Головна » 2014 » Лютий » 11 » Сочі — 2014: основні факти і новини
01:13
Сочі — 2014: основні факти і новини

Слідкуйте за основними подіями зимової Олімпіади-2014 у Сочі: цікаві факти, розклади і результати змагань.

10 лютого

• У Сочі на площі Medals Plaza член виконкому МОК Сергій Бубка роздав нагороди вчорашнім тріумфаторкам з біатлону у спринтерській гонці. Серед нагороджених – українка Віта Семеренко.

• Неабиякий характер довелось проявити найкращому з українських біатлоністів Андрію Дериземлі, аби таки сягнути фінішу гонки переслідування на Зимових Іграх в Сочі.

• Гірськолижниця Марія Хьофль-Ріш захистила титул на іграх у Сочі.

• 26-річний Каміль Стох став першим польським олімпійським чемпіоном у стрибках з трампліна. Лідер загального заліку Кубка світу був фаворитом змагань і підтвердив цей статус.

• Україна у Сочі презентувала концепцію заявки на проведенння олімпіади у Львові 2022 року.

• Українські Андрії - Кісь і Мандзій не зуміли поборотися за нагороди в одиночних змаганнях у санному спорті. Кісь посів підсумкове 28 місце, Мандзій - на 3 сходинки нижче.

• Українська біатлоністка Віта Семеренко, яка вчора виборола "бронзу" на іграх у Сочі, отримає від держави 3-кімнатну квартиру в Сумах і 55 тисяч доларів..

9 лютого

• Перша українська медаль у Сочі. Українська біатлоністка Віта Семеренко у жіночому спринті на 7,5 км завоювала бронзову медаль.

• Першу медаль здобули і господарі змагань. Ощасливила російську торсиду ковзанярка Ольга Граф. Спорсменка встановила особистий рекорд на дистанції в 3 кілометри.
  • Швейцарець Даріо Колонья став олімпійським чемпіоном зі скіатрону.

• Австрієць Матіас Маєр виборов золоту медаль зі швидкісного спуску.

• Американське видання USA Today опублікувало рейтинг спортивної форми збірних різних країн на зимових Олімпійських іграх у Сочі. Форму української збірної відправили у список найгірших.

8 лютого

• На Олімпіаді в Сочі розіграний перший комплект медалей - у слоупстайлі чоловічого турніру зі сноуборду.

• Російським телеглядачам, на чолі з президентом країни Володимиром Путіном, у прямому ефірі не показали казусу із олімпійськими кільцям, одне з яких не відкрилося.

• У лижних перегонах найкраща з українок – Шевченко. Вона посіла 27 місце.

• У короткій програмі з фігурного катання на ковзанах у Сочі українська спортсменка Наталія Попова потрапила зі своїм результатом у першу десятку.

7 лютого

• Після запалення олімпійського вогню Олімпіада-2014 офіційно стартувала.

• На офіційному сайті Олімпіади у Сочі щонайменше шістьох українських спортсменів "зробили" росіянами. У їхніх даних у графі "місце проживання" вказано українські міста з припискою "Росія".

• На церемонії відкриття збірна України пройшла ходою. Прапор України несла українська лижниця, призерка чемпіонату світу, переможниця етапів Кубка світу Валентина Шевченко. Разом з олімпійцями пройшов і Сергій Бубка.

• П’яний українець намагався захопити пасажирський літак "Харків-Стамбул" і направити його в Сочі. Але все обійшлося.

• У Сочі офіційно стартують XXII Зимові Олімпійські ігри. Урочиста церемонія відкриття розпочнеться о 20 годині 14 хвилин (за московським часом).

• Коротку програму чоловіків Яків Годорожа завершив восьмим з 10-ти учасників, не виблиснули результатом українці і у парі. Після виступу Юлії Лаврентьєвої та Юрія Рудика наша національна збірна опустилась на 9 сходинку загального заліку.

• Український Президент Віктор Янукович візьме участь у відкритті Олімпіади у Сочі та зустрінеться з главою РФ Володимиром Путіним.

6 лютого

• Очевидці, які прибули до Сочі на Олімпіаду-2014, діляться у соціальних мережах побаченим.

• Перший українець Яків Годорожа запірнув у вир боротьби білої Олімпіади в російському Сочі. Він відпрацював чоловічу коротку програму, яка відкрила командні змагання з фігурного катання.

• В Олімпійському селищі в Сочі урочисто підняли український прапор, що символізує готовність нашої збірної до участі в змаганнях.

• У Сочі розпочалася боротьба за медалі — ще до офіційного відкриття Олімпіади. Змагання уже стартували для сноубордистів.

Трансляція змагань розпочнеться 6 лютого о 18:30 на Першому національному

Церемонію відкриття 7 лютого о 18:00 покаже перший національний та "Інтер"