Головна » 2016 » Березень » 9 » "Реал" вдруге обіграв "Рому"
23:50
"Реал" вдруге обіграв "Рому"

"Реал" в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на"Сантьяго Бернабеу" переміг "Рому" з рахунком з 2:0.

Перший тайм запам'ятався двома божевільними моментами у Джеко та Салаха, однак ані боснієць, ані єгиптянин не зуміли влучити у ворота із вбивчих позицій.

Після перерви той таки Салах знову вискочив на побачення з Навасом і пробив повз ворота. А вже за мить свої нагоди втратили Флоренці та Кейта. "Не забиваєш ти - забивають тобі" - відоме футбольне правило спрацювало на 64 хвилині. Васкес прострілив з правого флангу, а Роналду в дотик переправив м'яч у сітку воріт. Не встигли римляни отямитись, як отримали другий м'яч у свої ворота. Хамес, отримавши передачу від Кріштіану, з гострого кута відправив сферу поміж ніг Щесни.

У підсумку "Реал", продублювавши результат з першого матчу, довів справу до перемоги та із загальним рахунком 4:0 пробився у чвертьфінал Ліги чемпіонів.