Головна » 2015 » Березень » 18 » "Монако" - "Арсенал" - 0:2
01:04
"Монако" - "Арсенал" - 0:2
Жиру забив замало
На фото: Жиру забив замало
Після домашньої поразки 1:3 у матчі-відповідь 1/8 Ліги чемпіонів лондонським "гармашам" потрібно було забивати три голи, та команда Венгера не зуміла дотиснути опонента, який фактично весь матч провів на своїй половині поля.

Відтак за рахунок гостьового м'яча у чвертьфінал пробились монегаски. Хоча атакували на стадіоні "Луї ІІ" лише гості, завдали 7 влучних ударів проти нуля в господарів, забили в кожному з таймів. Принести ж "Арсеналу" путівку міг Олів'є Жиру, однак Даніель Субашіч витягнув надважкий удар, перебуваючи уже за лінією воріт.

"Гармашам" котрий рік поспіль не вистачає чогось, аби подолати етап 1/8 фіналу. Команда Венгера вп'яте поспіль вилітає в топ-16.

У будь-якому разі такий "Монако", який нині пропустив свої перші домашні голи у поточному розіграші Ліги чемпіонів, буде приємним суперником для грандів на наступній стадії турніру.

"Монако" - "Арсенал" - 0:2 (3:3 за сумою) (LIVE-трансляція)

Голи: Жиру, 36, Ремзі, 79