Головна » 2013 » Липень » 28 » Ліга Европи. 2-й квалификационный раунд-результати
12:12
Ліга Европи. 2-й квалификационный раунд-результати
МатчДата 1-го матчаДата 2-го матчаСчёт 1-го матчаСчёт 2-го матча
Левадия (Эстония) - Пандурий Тыргу-Жиу (Румыния)16.07.201325.07.20130:00:4
Анортосис (Кипр) - Ефле (Швеция)18.07.201325.07.20133:00:4
Астра Джурджу (Румыния) - Омония (Кипр)18.07.201325.07.20131:12:1
Берое (Болгария) - Хапоэль Тель-Авив (Израиль)18.07.201325.07.20131:42:2
Брейдаблик (Исландия) - Штурм (Австрия)18.07.201325.07.20130:01:0
Валетта (Мальта) - Минск (Белоруссия)18.07.201325.07.20131:10:2
Вентспилс (Латвия) - Женнес Эш (Люксембург)18.07.201325.07.20131:04:1
Войводина (Сербия) - Гонвед (Венгрия)18.07.201325.07.20132:03:1
Гётеборг (Швеция) - Тренчин (Словакия)18.07.201325.07.20130:01:2
Дила Гори (Грузия) - Ольборг (Дания)18.07.201325.07.20133:00:0
Динамо Минск (Белоруссия) - Локомотива Загреб (Хорватия)18.07.201325.07.20131:23:2
Диферданж 03 (Люксембург) - Утрехт (Голландия)18.07.201325.07.20132:13:3
Жальгирис (Литва) - Пюник (Армения)18.07.201325.07.20132:01:1
Зриньски (Босния и Герцеговина) - Ботев Пловдив (Болгария)18.07.201325.07.20131:10:2
Иртыш (Казахстан) - Широки Бриег (Босния и Герцеговина)18.07.201325.07.20133:20:2
Карабах (Азербайджан) - Пяст Гливиц (Польша)18.07.201325.07.20132:11:2
д.в.: 1:0
КР Рейкьявик (Исландия) - Стандард (Бельгия)18.07.201325.07.20131:31:3
Ксанти (Греция) - Линфилд (Северная Ирландия)18.07.201325.07.20130:11:0
д.в.: 1:1
Кукеси (Албания) - Сараево (Босния и Герцеговина)18.07.201325.07.20133:20:0
Маккаби Хайфа (Израиль) - Хазар (Азербайджан)18.07.201325.07.20132:08:0
Мальмё ФФ (Швеция) - Хиберниан (Шотландия)18.07.201325.07.20132:07:0
Младост Подгорица (Черногория) - Сеница (Словакия)18.07.201325.07.20132:21:0
Олимпия (Словения) - Жилина (Словакия)18.07.201325.07.20133:10:2
Петролул (Румыния) - Викингур (Фарерские острова)18.07.201325.07.20133:04:0
Риека (Хорватия) - Престатин Таун (Уэльс)18.07.201325.07.20135:03:0
Русенборг (Норвегия) - Сент-Джонстон (Шотландия)18.07.201325.07.20130:11:1
Сконто Рига (Латвия) - Слован Либерец (Чехия)18.07.201325.07.20132:10:1
Спарта (Чехия) - Хеккен (Швеция)18.07.201325.07.20132:20:1
Стрёмгодсет (Норвегия) - Дебрецен (Венгрия)18.07.201325.07.20132:23:0
Трабзонспор (Турция) - Дерри Сити (Ирландия)18.07.201325.07.20134:23:0
Тромсё (Норвегия) - Интер Баку (Азербайджан)18.07.201325.07.20132:00:1
Тун (Швейцария) - Чихура Сачхере (Грузия)18.07.201325.07.20132:03:1
Хайдук (Хорватия) - Горизонт Турново (Македония)18.07.201325.07.20132:11:1
Хёдд (Норвегия) - Актобе (Казахстан)18.07.201325.07.20131:00:2
Хонка (Финляндия) - Лех (Польша)18.07.201325.07.20131:31:2
Црвена Звезда (Сербия) - Вестманнаэйяр (Исландия)18.07.201325.07.20132:00:0
Черноморец (Украина) - Дачия (Молдавия)18.07.201325.07.20132:01:2
Шахтер Солигорск (Белоруссия) - Милсами (Молдавия)18.07.201325.07.20131:11:1
д.в.: 0:0 пен.: 2:4
Шленск (Польша) - Рудар (Черногория)18.07.201325.07.20134:02:2
Ягодина (Сербия) - Рубин (Россия)18.07.201325.07.20132:30:1
Категорія: Ліга Европи | Переглядів: 813 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: