ЛЄ. Результати жеребкування групового етапу
Сорок вісім команд дізнались своїх суперників у групах.
ЛЄ. "Динамо" відпочиває, а "Дніпро" і "Чорноморець"? Результати жеребкування групового етапу

УЄФА волею жеребу визначив вакантну позицію, яку після дискваліфікації "Фенербахче" зайняв АПОЕЛ.

Інший турецький клуб "Бешикташ" також врешті-решт дискваліфікований після завершення всіх апеляцій і його місце зайняв суперник у кваліфай-раунді норвезький "Тромсю".

Крім того, о 12.00 за київським часом дограли 31 хвилину перерваного матчу АЗ та "Атромітос". Вчора гру перервали на 59 хвилині внаслідок евакуації стадіону через небезпеку ураження струмом уболівальників. Греки вели на той момент у рахунку 1:0, а за сумою двох матчів поступалися 2:3. Після догравання загальний рахунок став 3:3. Оскільки у Греції АЗ переміг з рахунком 3:1, то два сухі голи в гостях від Пападопулоса та Карагуніса не врятували греків від загального фіаско за кількістю забитих голів на виїзді.

Сім команд лише розпочинають свій старт на цьому етапі турніру. У кошиках також 9 невдах плей-офф Ліги чемпіонів.

Матчі у групах відбудуться 19 вересня, 3 та 24 жовтня, 7 та 28 листопада і 12 грудня.