Головна » 2013 » Лютий » 2 » Коельо був майже найкращим. "Металіст" - ЦСКА (М) - 4:2
19:53
Коельо був майже найкращим. "Металіст" - ЦСКА (М) - 4:2
Коельо не забув як забивати голи. Більше того - у матчі із московським ЦСКА він і сам забив, та ще й гольову передачу на партнера віддав.

Це був четвертий товариський матч "Металіста" на зборах в Іспанії.

Розпочалося ж все для харків'ян не надто добре - впродовж двох хвилин вони пропустили двічі. Та розгромом пахло недовго - на перерву команди пішли за паритету - спочатку Марлос відпасував на Коельо, а на першій доданій до тайму хвилині Жажа відповів партнеру взаємністю.

А на 68-й хвилині підопічні Маркевича вийшли вперед. Папа Гуйє скористався навісом від Марлоса. Останнього спокійно можна вважати героєм поєдинку - гол плюс два асисти.

В останньому забитому м'ячі Марлос, щоправда, участі не брав. Це Фініньо скористався навісом Вілліана з кутового і встановив остаточний рахунок.

Отож, 3:2 у підсумку - до "Ньюкасла”, схоже, готові.

"Металіст” - ЦСКА - 4:2 (2:2)
Голи: Жажа, 30, Марлос, 45+1, Папа Гуйє, 64, Фініньо, 82 - Хонда, 27, Тошіч, 28

Категорія: Спорт | Переглядів: 577 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0