Головна » 2013 » Листопад » 29 » "Генк" - "Динамо" - 3:1
01:17
"Генк" - "Динамо" - 3:1
Київське "Динамо" пропустило три голи від "Генка", що у підсумку дозволило бельгійцям здобути важливі три очки.
Плей-офф відкладається. "Генк" - "Динамо" - 3:1. ВІДЕО

Матч у Генку команди розпочали не надто активно, однак досить швидко зуміли відкрити рахунок. Ярмоленко на 9 хвилині пробив ворота Кетелеша. Все йшло за планом киян до 17 хвилини, поки господарі не здобули право виконати пенальті, який майстерно реалізував Фоссен. Таким чином довелося розпочинати все спочатку. Гра проходила у рівній боротьбі, але у кінці тайму ситуація змінилася на користь бельгійців. Голи у ворота Коваля на 37 та 40 хвилинах відправили "Динамо” у нокдаун, відтак на перерву команди пішли із зовсім різним настроєм та перспективами на другу половину зустрічі.

Після відпочинку особливо нічого не змінилося. Можливо, кияни почали діяти більш активно, однак створити по-справжньому небезпечний штурм так і не вдалося. "Генк” спокійно контролював хід протистояння та час від часу контратакував. Гра на зустрічних курсах продовжувалася до останніх хвилин, але голів ми більше не побачили. У підсумку матч завершився з рахунком 3:1, а це означає, що для "Динамо” все вирішиться в останній зустрічі проти віденського "Рапіда”.

Склади команд:

"Генк": 26.Кетелеш, 2.Мбоджі, 5.Кулібалі, 16.Нгконгка, 7.Хайленд, 10.Горью, 15.Камю, 19.Буффель, 45.Кумордзі, 3.Чіманга, 9.Воссен(До).

Запасні: 22.ван Хаут, 11.Хамалайнен, 17.Симайс, 36.Масика, 39.Геркенс, 23.де Кеулар, 38.Схрайверс.

"Динамо": 35.Коваль, 4.Велозу, 6.Драговіч, 7.Ленс, 10.Ярмоленко, 11.Ідейє, 16.Сидорчук, 20.Гусєв(К), 33.Тремулінас, 34.Хачеріді, 90.Беланда.

Запасні: 72.Рудько, 5.Вукоєвіч, 9.Безус, 24.Віда, 27.Макаренко, 77.Цуріков, 99.Дуду

Голи: 1:1 - Воссен (17-пен), 2:1 - Кумордзі (37), 3:1 - де Кеулер (40) 0:1 - Ярмоленко (9)

Категорія: Ліга Европи | Переглядів: 516 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0